#3
Mi nie chodzi bardziej o kupno pytam okazyjnie czy wgl była kiedyś i dziś taka możliwość żeby je dostać ? Bo do niektórych wcale nie było opcji żeby kupić okleine na amor.
Ostatnio zmieniony 2013-02-16, 11:26 przez Lukanio, łącznie zmieniany 1 raz.

#4
hmm, lukanio co Ty tak piszesz gdzie akurat Ci przyszlo do glowy co??;) , orygianlene jesli w ogole to tylko pytac u gregorio, a jesli inne to oczywiscie ludzie co robia naklejki ploterem , zrobia co zechcesz, byle im dobry wzor dostarczyc...

#6
z katalogu, czy skad kolwiek, byle bylo z czego pomiary zrobic, ci co sie tym zajmuja, pewnie sobie poradza.... a do dyrekcji, moze by wydzielic watek??

#8
ano, ale temat moze byc pomocny , bo pewnie wielu po renowacji chce naklejki, czasem poprostu by dopasowac kolor do ramy itd, ja moge polecic jednego goscia, osobiscie go nie znosze, ale naklejki robi poprostu the best...wiec zrobie mu reklame, mimo ze moje osobiste odczucia na to nie pozwalaja;)... ale co tam, juz robilem u niego doslownie setki naklejek , przeroznych, takich ktorych nie ma nigdzue, takie ktore sa w/g mojego wlasnego pomyslu itd, zawsze klasa wykonanie, trwalosc itd... a gosc ma strone internetowa rajubikes, poszukajcie w googlach, znajdziecie tu sa np robione specjalnie dlas mnie naklejki do hawka fatbona z skanu z katalogu i zmienione kolory wg mojego pomys;lu, a bylo tego caaaala m,asa http://www.rajubikes.pl/start.htm
Załączniki
hawk.jpg
hawk.jpg (18.95KiB)Przejrzano 6607 razy