#693
Ciekawosttka wyszperana w Warszawskim sklepie. Troszkę niekompletna.
Generalnie może i działa ale za tą cenę fajne kółka alu na łożyskach maszynowych. Tylko z jakiegoś Taxa trzeba podkładki ogarnąć bo z tego co macałem są tam 2 a potrzeba raczej 4 no i tulejki bo brak. Jakby co wytargowałem 70. Służę pomocą w nabyciu.
Załączniki
zdjęcie.JPG
Rohloff-4050-p.JPG

#694
Barba pisze:Ciekawosttka wyszperana w Warszawskim sklepie. Troszkę niekompletna.
Generalnie może i działa ale za tą cenę fajne kółka alu na łożyskach maszynowych. Tylko z jakiegoś Taxa trzeba podkładki ogarnąć bo z tego co macałem są tam 2 a potrzeba raczej 4 no i tulejki bo brak. Jakby co wytargowałem 70. Służę pomocą w nabyciu.
Kurdę, ile to czasu leżało w sklepie gdzie pracowałem, razem ze złotym łańcuchem Rohloffa.
Łezka się kręci w oku.
Lodzermensch

#700
Barba pisze:Ciekawosttka wyszperana w Warszawskim sklepie. Troszkę niekompletna.
Generalnie może i działa ale za tą cenę fajne kółka alu na łożyskach maszynowych. Tylko z jakiegoś Taxa trzeba podkładki ogarnąć bo z tego co macałem są tam 2 a potrzeba raczej 4 no i tulejki bo brak. Jakby co wytargowałem 70. Służę pomocą w nabyciu.
ciekawy system smarowania, tylko po co kulka ? plus taki ze dziala na kazdym przelozeniu, u banacha jest opis jak zrobic podobny sprzet domowym sposobem

#718
Tylne haki chyba maja ten sam bajer co GT Avalanche , karakoram do zmiany geo ramy
PS. jak się nazywa i gdzie dostać ta żółta gumę uszczelniającą linkę przy przerzutce z tyłu co ma ten rower?

#719
Hubert pisze:Tylne haki chyba maja ten sam bajer co GT Avalanche , karakoram do zmiany geo ramy
PS. jak się nazywa i gdzie dostać ta żółta gumę uszczelniającą linkę przy przerzutce z tyłu co ma ten rower?
Trzeba kupić zestaw pancerzy Gore Ride On.Sama gumka Ci nic nie da, to jest cały komplet uszczelnienia.
Lodzermensch

#720
Hubert pisze:Tylne haki chyba maja ten sam bajer co GT Avalanche , karakoram do zmiany geo ramy
PS. jak się nazywa i gdzie dostać ta żółta gumę uszczelniającą linkę przy przerzutce z tyłu co ma ten rower?
Z tego co kojarzę to w tych ramach była możliwość zamontowania koła 24 cale, stąd takie rozwiązanie:) Przynajmniej w następnym modelu tak było:)
cron