#91
emocjonalnie obrzygany
Mission complete.

Nie musi Ci sie podobać a co dopiero coś z tego rozumieć to nie dla facetów.
inafantylno-pseudointeligentnym bełkotem prawiczka :lol:
Kiedyś też bym powiedział to samo o tym. Ale jeszcze kiedyś może to zrozumiesz albo nie potrzebujesz już
tym sposobem Hubert, powaznie zacznij myśleć że zostaniesz samotny jak palec w dupie bez papieru do podcierki....ło matko ...
Piotrze wiem że to wygląda na suche i tak sztuczno durne że to ledwo przez gardło przechodzi ale uwierz kilka razy to pytanie zadałem nigdy nie było jakiegoś focha czy coś. A to pytanie ma większy sens i bym to powiedział ale nie chce Borówy urazić.

#95
pomijając dwie strony wynaturzeń Huberta i waszych prób radzenia sobie z tym - ja jestem Beret, w tym wątku przeczytałem, że Focker z Borówą prowadzą fundację a jako, że wszyscy siedzimy w mieście włókniarzy uznałem, że mogę pomóc (Focker ze sto lat temu chyba kupił ode mnie koszulkę scotta, ja niedawno sztycę thomsona hehe). Firma, w której pracuję (TomTom) ma przemiał w komputerach, i sprzęt który u nas wypada z obiegu (w momencie zakupu są to jednak urządzenia wysokiej klasy) jest przekazywany na cele charytatywne.
Mój udział tak naprawdę ograniczył się do przejawienia chęci i wypełnienia odpowiedniego formularza w systemie, mimo to cieszę się, że mogłem pomóc.

#97
ja ostatnio robiłem porządki w serwerowni i chciałem oddać stare komputery z biura to mi podziękowali, no ale to był sprzęt retro <2000r. :-> stare komputery tak powyżej 10lat to już mają problemy z ogarnięciem otwierania nowych stron www także raczej cieżko je wykorzystać do pomocy innym :-/

#101
100% zgadzam sie z vengiem a problemem w starych pc to też dysk, który też nieraz wymięka przy internecie a dokładniej yt na p4 ht 2.4 oglądałem bez zacinek hd720p więc cienki nie jest. Wszystko wina flasha i pseudobajerów.

#102
Hubert pisze:Po prostu lubie to forum i lubie tu gadać. Tyle.
to jak tak lubisz to forum, to nie sprowadzaj go na dno
i przestań pieprzyć wszędzie byle co o byle czym, byle tylko pieprzyć
I wiedz, ze to co wstawiasz w większości postów to nie gadka na forum z forumowiczami, tylko twój bełkot i reakcja na niego innych (a tu to już wzniosłeś się na wyżyny...)
Liczyłem że po dedykowanym Ci wątku coś do Ciebie dotrze, ale wygląda na to że się myliłem

Reasumując - nie masz nic mądrego do powiedzenia w temacie zawartym w tytule wątku - idź sobie herbatę zrób a nie klep byle czego
Kolejne bzdety będą równały się warnom
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#103
Ja to forum bardzo lubie i nie ma takiego drugiego nie chce tego stracić.
Przepraszam za bełkot.
Co do wczorajszego to nie miałem pojęcia kto to jest i puściły mi hamulce, a jak pewnie wiesz to Focker sie bawił jej kontem i znowu dałem sie wkręcić jak dziecko i nagrabiłem sobie robiąc jednocześnie siare sobie. Przepraszam
(a tu to już wzniosłeś się na wyżyny...)
Tak to rekordowy wybryk przyznaje :oops:

#104
Ale o co chodzi, Hbt naczytał się o podejściach PUA, i próbuje to stosować.
Chowajcie żony i córki :-D

A serio. Broniłem Cię, chłopie, przed banem.
Ale to, co teraz odwaliłeś, kwalifikuje Cię na błyskawiczny wryj.
Raz, że chlew robisz w wątku charytatywnym. Dwa, że na forum o rowerach.
Mało to jest czatów dla małolatów?
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#105
Oj no wiem ale wczoraj wieczorem byłem na browarku z kumplem i mi nie przeszło to tego kobieta na forum to rzadkość większa niż nos m900 i głupizna odwaliła :oops: :-D
Chowajcie żony i córki :-D
Aldek w jakim wieku masz córkę :lol: żartuje a za zajęte, żonate sie nie biore.

#106
po raz kolejny ktoś zwraca Ci uwagę na twoje zachowanie, tłumaczysz się głupio, obiecujesz poprawę i co? i gówno. nic nie dociera, tłumaczenie się wypitym piwem i płcią innego użytkownika forum jest żałosne. Nie jestem może najbardziej aktywnym użytkownikiem forum ale również mogę potwierdzić, że zaniżasz jego poziom próbując je zamienić w swój nieśmieszny kurwidołek i jak najbardziej jestem za banem.

#107
Hubert pisze: Co do wczorajszego to nie miałem pojęcia kto to jest i puściły mi hamulce, a jak pewnie wiesz to Focker sie bawił jej kontem i znowu dałem sie wkręcić jak dziecko i nagrabiłem sobie robiąc jednocześnie siare sobie. Przepraszam
Hubercie, tak dla wyjaśnienia - nie dałeś się wkręcić, bo posty pisałam ja, czyli Marta, natomiast Focker po prostu się nie wylogował, chcąc odpowiedzieć na posta.

Swoją drogą, powiem Wam, że wachlarz emocji związany z wątkiem szlachetnej paczki jest na prawdę zaskakująco szeroki...

#111
Wiesz Hubert, Twój tok myślenia jest dla mnie tak niepojęty, że po prostu nie wiem co mam Ci odpisać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Choć jako stosunkowo młoda forumowiczka (chodzi o ilość postów) potrafię jeszcze śmiać się z poziomu Twoich wypowiedzi, to wyobrażam sobie, że na dłuższą metę musi to być jednak irytujące.

Wolałabym na wyobrażeniach poprzestać i nie musieć się o tym przekonywać, więc rzeczywiście zakończmy może tę dyskusję pozytywną wstawką Bereta. ;-)

#112
To jeszcze ja wtrącę swoje trzy grosze w temacie.
Skoro jest propozycja aby coś dać od siebie innym, pomóc dzieciakom albo wesprzeć pomagających. I zrobić to jako społeczność RetroMTB. Nie wymawiając się, że ktoś to zaraz przepije, ukradnie albo wyrzuci. Mamy na forum osoby, które coś robią dla potrzebujących, i robią to naprawdę. Więc może przypatrzmy się temu kubkowi ze zdjęcia i jeśli możemy wspomóżmy jak kto może i chce. Np przelewem z dopiskiem RetroMTB.
Jestem zbyt leniwy/zajęty (do wyboru) aby pomóc fizycznie ani przydatnych rzeczy nie mam do oddania ale chociaż jakiś grosz mogę wysłać.
Cannondale Delta V 900 - 1992r
STORCK Rebel Race Prosieben - były
Ritchey p-650b

#113
Wow, no byłoby super :) Nie będę ukrywać, że każdy grosz się przydaje, bo jak na razie z kasą krucho i radzimy sobie jak możemy, przede wszystkim właśnie dzięki pomocy innych.

Jeśli ktoś chciałby dorzucić grosik do skarbonki to przesyłam Wam linka do strony, gdzie w zakładce "wesprzyj nas" jest napisane jak to zrobić.

www.stepup.org.pl

a to nasz facebook, gdzie m.in. w jednym z ostatnich wpisów są zdjęcia dzieciaków ze świetlicy

https://www.facebook.com/FundacjaStepUp

I bardzo dziękuję za samą propozycję oraz każdą ewentualną wpłatę <3 :-)

#114
Martę zna osobiście większość czynnych forumowiczów z wypadów rowerowych. A kazdy kto ją poznał dobrze wie, że nie dałaby sobie, żeby ktoś za nią pisał posty.Tam gdzie mi się to zdarzyło omyłkowo, jasno to napisałem. Tyle w temacie nieważnym.

W temacie ważniejszym. Też chciałbym podziękować za miły odzew. To dużo znaczy, jak taka działalność jest doceniana. Na tym forum juz wiele osób nam pomogli, choćby w organizacji rajdu czy w temacie komputerów. Bardzo, bardzo dziękujemy.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#115
W liceum pomagaliśmy w fundacji na rzecz dzieci z mpd, nakrętki zbieraliśmy evencik zrobiliśmy. I trudne to nie było a ile zwolnień sie nałapało :-D

A bigosu Fockera nie ruszam nie będe tego roztrząsał jak ktoś pisze że to on napisał potem że to nie on a ona by nie dała mu pisać szkoda gadać a temat był o chartatywnej pomocy a nie dorzuć sie pan do skarbony :roll: . Nic więcej nie pisze bo nie mam nic sensownego do powiedzenia.

#117
Hubert pisze:Podforum?
Nigdzie twojego wątku nie widziałem. Ani żeby Focker wprowadził cie na salony.
Cześć Marta (btw moje ulub. imie) ja jestem Hubert jak sie nie trudno domyśleć :-P
Sądząc po nicku to na 90% jesteś brunetką ;-)
I tak wygląda bajer PUA? :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#118
PUA są efektywni. jeśli coś się nie sprzedza próbują czegoś innego. jeśli Hubert z kolejnych podejść wyciąga wnioski tak samo jak z wpisów na forum...

co do samego pomagania. warto by robić to cały czas. tu pasuje cytat:
Hubert pisze: potem bylo latanie do lidla i kupowanie tego wszystkiego
kupując w lidlu ( który w większości handluje niemieckim towarem ) dajemy zarobić niemieckiemu pracownikowi, niemieckiemu właścicielowi marki, niemieckiemu właścicielowi sieci. podatku dochodowego zagraniczne sieci u nas nie płacą.
dodatkowo wg różnych źródeł jedno miejsce pracy w dyskoncie zastępuje 3-5 miejsc pracy w tradycyjnym handlu.
czasem nastawia się to importem bezrobocia.
a można inaczej:
www.rp.pl/artykul/706249,1039590-Patrio ... ludzi.html

pisze po piwie ( polska Wratislavia ) ale może jakaś część okaże się sensowna

#119
A ja mam to w dupie za przeproszeniem . Co to jest tradycyjny handel ? Pamiętam jak w lipcu robiłem zakupu w małym sklepiku w Bydgoszczy. Polskie jabłka kosztowały 3,50 za kg ,gdzie media trąbiły , że w skupach skupują za 30 gr. Mówię do właścicielki nie przesadzacie z ceną " Panie każdy chce żyć jakoś " :evil:


Ja kupuję z wygody w dyskontach i cały ten bełkot o wyprowadzaniach pieniędzy za granicę do mnie nie trafia:)

Nie robiąc offtopa jak ktoś się zdecyduję na klamkomanetki
http://forum.retromtb.pl/viewtopic.php?t=5330

Kasę proszę przelać na ww fundację :)
cron