#33
Niestety z Piotrem nie udalo mi się umówić, w Ojcowie jednak byłem
Kiepsko to wygląda moi drodzy w kontekście bazy wypadowo-nolegowej na zlot- dolina wąska, noclegi tuż przy - stosunkowo ruchliwej bądź co bądź w weekendy - ulicy, kwatery oferujące miejsca pod namiot straszą tabliczkami tupu "zakaz wnoszenia własnego jedzenia i picia" (oczywiście zaraz przy takim mini polu jest jakiś mini-barek ;-))
Sama okolica piękna ale pojeździć coś więcej ciężko - park narodowy narzuca swoje ograniczenia, do tego jeszcze tyle jest zwalonych drzew że poza "główna arterią" rower na nas głównie a nie my na nim podróżujemy...
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#34
Jeśli pada propozycja zlotu w okolicach innych niż Kraków, to świetna baza noclegowa jest w Podzamczu pod Ogrodzieńcem. Ogrom miejsc noclegowych, łącznie z polami namiotowymi, przystępne ceny, doskonałe tereny do wypadów rowerowych, świetny zamek. Kto był - ten wie. Kto nie był - warto zobaczyć.

Turystów sporo, ale tylko w okolicach zamku. Trochę dalej w skałki i już się robi przyjemnie. W porównaniu z Ojcowem i tak jest super. Ale za to dalej od Krakowa.W sumie wiem, że propozycja zlotu już jest zaklepana, ale miejsce warte przemyślenia. Mało jest tak prorowerowych miejsc w okolicach Krakowa.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#37
do mnie kontak tylko fizyczny lunb na telefon bo mam dużo pracy ogólnie i w warsztacie i wysyłkowo.
Wide ze plakaty są itd, szkoda że nikt o niczym nie infoprmował a póznie - o Piotr nie chciałeś , ciekawe.

Mam inny jeszcze problem termonowy bo w tym samym terminie ma 2 rózne wazne imprezy i .................... .
Na forum nie byłem dawno, a o kontakt łatwo poza.
pozdrowionka
www.velotech.pl

#38
Plakatów nie ma jeszcze wszędzie - wrzucę niedługo skan pełnych wymiarów więc jak będziesz miał ochotę (liczę na to) to ściągnij, wydrukuj i powieś u siebie proszę

A tak w ogóle, sory Piotrze, ale niepoważnie do tematu podchodzisz
rzucasz temat, o miejsce które jest po Twojej myśli walczysz jak lew, palisz się do organizacji - pięknie, szkoda ze tylko na klawiaturze
Jak przychodzi do konkretów to niestety choćby na pomoc w organizacji, bo nie mówię o wzięciu na siebie jej ciężaru nie masz czasu, w dodatku masz pretensje że nikt Cię o niczym nie informuje (choć wszystko jest jak byk na forum i każdy zainteresowany wie gdzie to znaleźć)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#39
zadaałem temat bardzo wcześnie i napisałem że jak przyjdzie sezon to ja czasu nie mam na nic - taka praca jak sie chce żyć jakkolwiek za jakiekolwiek pieniadze, to nie salon rowerowy i obijajacy siegówniarze po kątach, ja mam sporo pracy i inne jeszcze rodzinne sprawy.

W sumie jest tak że nawet roweru nie zrobie żadnego , Bianchi miało stać na XT i dupa blada będzie.
Także zostanie to co jest
www.velotech.pl

#40
spokoj! Panowie wracać do narożników :)

jakbyco to ja będe juz w piatek rano, chciałbym sobie zwiedzić okolice, a wieczorkiem zapraszam na degustację regionalnego piwska z bydgoszczy ;)

i jeszcze mała prośba do Was chłopaki z krk - w sobote chciałbym gdzieś w serwisie wymienić rurę sterową w RS na alu. zrobicie rozeznanie gdzie co i jak i za ile? tak na gotowe żebym podjechał....jak da radę oczywiście.

dziekuję za uwagę
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#43
skolioza pisze:w sobotę Yves to Ty na to czasu mieć nie będziesz :mrgreen: zaplanuj operację na piątek - korona jak rozumiem nie jest rozkręcana?
no to na piatek, bo w bydgoszczy nie ma gdzie tego zrobić. rure alu jakbyco mam. korona nie jest rozkręcana więc pewnie będzie trzeba użyć prasy. z tego co wiem w krk kilka firm się zajmuje takimi sztuczkami :)
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<