Noworoczne prezenty

#1
Ktoś ma ochotę...? ;-)

W prezencie, jedynie za koszt przesyłki. NOS ;-)
'99 powinienem mieć jeszcze więcej, poszukam.

Obrazek


Obrazek
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#10
Ok, Jutro w takim razie policzę dokładnie ile mam sztuk by niikt się niepotrzebnie nie napalał. W momencie wyczerpania nakładu popakuję wszystko, powysyłam PM-ki w sprawie adresu i po wysłaniu fizycznym będę wiedział kto i ile ma mi przysłać. Na razie się tym nie martwcie, wszystko napiszę.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#12
"98" jest minimum tyle, co na zdjęciu, "99" jest mniej i będę go dokładał według kolejności zgłoszeń. Jest szansa na kilka 2000 i 2001, ale nie obiecuję, musze sprawdzić segregatory na strychu.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#16
BartezXC pisze:I ja bym chętnie przyjął po 1 szt. katalogów :)
Z całym szacunkiem Bartez, ale wszelkiego rodzaju gratisy trafią w pierwszej kolejności do aktywnych użytkowników forum.

Pierwszy post na forum w sprawie otrzymania darmowego katalogu - bezcenne ;-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#18
w morde JEZA !!!!!!!!!!!!!!!!!
wehikul czasu skonstruowales ?????????? :-D :-D :-D
czy to moze poklosie napadu na kiosk "RUCHU" w 1999 ???????? :lol: :lol: :lol:
jakby cos zostalo z rocznika 98 lub 99
to w przyszlosci bym sie jakos odwdzieczyl
pozdrowienia
ps
jesli to wehikul czasu to daj znac kiedy nastepny raz w przeszlosc sie wybierasz(potrzebowalbym ze cztery zielone michelinki) :shock: :shock: :shock:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#20
jakiś czas temu widziałem zielone misie w nowym komunijnym rowerze za 300zł na allegro, sprzedawca konsekwentnie nie odpowiadał na pytania/maile ;-) EOT ;-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#21
olac allegro !!!!!
ilu miejscowy jest wehikul????
ja poprosze kurs do 1996 albo 1997 :-> :-> :->
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#23
Bardzo proszę o kilka dni cierpliwości jeszcze. Dopadło mnie choróbsko jakieś, siedzę w domu i miejsce składowania katalogów odwiedzę dopiero pod koniec tygodnia. W weekend ogarniemy adresy do wysyłki i w poniedziałek wszystko wyślę :-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#25
Ty masz przesrane za korbę... ;-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#28
Heh, właśnie układam i segreguję wszystko :-D
Będą, będą, najdalej jutro napisze wszystko i poproszę osoby z listy o adresy :-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra