#31
No to się doczekaliście, choć wieści w połowie tylko pozytywne ;-)

Katalogi 1998 będą dla wszystkich chętnych. 1999 i 2001 niestety na tą chwilę znalazłem tylko po dwa.
Tak więc 99 trafiają do jondera, jako, że był pierwszy w kolejce, oraz skoliozy, ze względu na pełnione funkcje opieki nad tym forum. Kto jak kto, ale admin chyba powinien mieć dostęp do jak największej bazy materiałów. Tak mi się przynajmniej wydaje ;-)
Jeśli chodzi zaś o 2001 to w pierwszej kolejności brałem pod uwagę również dołożenie skoliozie. Pójdzie wiec coś do Krakowa. Druga sztuka - sam nie wiem... Kurczę, myślałem, że znajdę jeszcze więcej egzemplarzy :-/ Ale bardzo realna szansa jeszcze jest więc jak tylko dokopię się do kolejnych zapasów to będziemy kontynuować temat.
Aby ruszyć w takim razie z wysyłką w pierwszej kolejności proszę skoliozę o decyzję czy katalog na 2001 rok posiada, czy może przeznaczyć dla kogoś innego.
Wymienione poniżej osoby poproszę o PM z danymi do wysyłki. Dla ułatwienia proszę w tytule wiadomości napisać "katalog".

Jonder + skolioza 98, 99, corrado - 98, Focker - 98, elziomallo - 98, rekrutacja - 98, mekp - 98, marcin74 - 98, YvesMoi - 98, qsik - 98, beret - 98
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#32
dzięki za fory, ale może - jeśli Jonderko wyrazi zgodę - można zrobić tak:
katalogi 98 dla tych dla których starczy,
99 i 01 - 1 set dla Jonderka jeśli zgodzi się wypożyczyć je kilku Krakowianom do oblookania i ew przeskanowania, 2 set dla innego miasta którego przedstawiciel był pierwszy w kolejce po Krk (na tej samej zasadzie dobra bardziej ogólnego)?
Wydaje mi się że skoro liczba jest ograniczona, to takie rozwiązanie umożliwiłoby skorzystanie większej ilości zainteresowanych zamiast komasowania wszystkiego w Krk

Luźny pomysł - decyzja należy do Ciebie i w zależności od zgody osób mających trzymać pieczę nad katalogami
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#33
Jasne, jestem za :-)
Jak odnajdę kolejne sztuki to będę rozsyłał kolejnym osobom.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#34
znowu sie gdzies zagubilem, czy katalogow zabraklo? :)
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#35
nie widziałem Cie wcześniej na liście ale na szczęście jest jeszcze jeden :-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#36
zagnieździłem się w PW :)
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#38
serdeczne dzieki Siedem 3 !!!!!!!!! :-D :-D :-D
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#41
Na tą chwile wszystko rozdysponowane, ale jak pisałem, gdy dotrę do kolejnych zapasów, będę pamiętał :-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#44
Wczoraj pierwsza partia wysłana, gołębie pocztowe w drodze, czekam na brakujące adresy :-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#48
Oczywiście, a dlaczegóż by nie?. Niestety nie wszystkie osoby dostarczyły adresy do wysyłki. Roześlę dziś wieczorem informację kolejny raz i będzie można zakończyć wysyłkę.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#49
Właśnie dlatego dwa posty wcześniej pytałem się, czy masz adres do Corrado, bo możesz tam wysłać przesyłkę dla nas obydwu.
Tak czy owak - fajnie, że katalogi będą. Czekam cierpliwie.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .