#65
Witaj Jarosławie, fajnie że się zdecydowałeś coś napisać - widziałem Cię jako nowo zarejestrowanego już jakiś czas temu
aldek pisze:No, wiem coś o tym. Wczoraj z powodu przeziębienia lekkiego musiałem zostawić rower. Akurat do pociągu wsiadł jakiś gość z fajnym wheelerem i złapałem się na myśli, by mu ten rower zabrać, wysiąść na najbliższej stacji i pomknąć...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#66
witam!

niedawno wylądowałem w polsce, mimo to łączy nas ta sama pasja więc mam nadzieję, że granice się zatarły i bedę mógł się podzielić z Wami wszystkim co mam, a jeszcze więcej naucze się od Was :)

:)

#69
Dobry wieczór.
Mam na imie Radek i jestem...nałogowym retromaniakiem. Choroba objawia się pernamentnym smarem za paznokciami, zanikiem linii papilarnych od ciągłego polerowania zaszłych patyną części rowerowych oraz tu i ówdzie walającymi się cześciami rowerowymi na kanapie z wczesnych lat 90 na które wydaliście wszystkie ciężko zarobione pieniądze. Chciałbym tutaj ostrzec wszystkich, pierwsze symptomy mogą być różne, dziwny niepokój i drganie powieki na dzwięk wyrazów ringle, grafton, syncros etc, czy też ślinotok na widok fioletowo anodowanych elementów. Jeśli zauważycie podobne objawy może jeszcze nie jest za późno. Ulgą i zbawieniem dla mnie okazały się takie strony jak retrobike i teraz retromtb.

#72
Witam szacowne Grono Rowerowych RetroManiaków.

Pochodzę z Dolnego Śląska, a obecnie mieszkam w Poznaniu.
Cieszę się bardzo, że powstała strona skupiająca Osoby, którym sprawy oldbików nie są obojętne i obce. Mam nadzieję, że w miarę upływu czasu grono Użytkowników się rozrośnie i porad oraz pomocy nie będziemy szukać na bądź co bądź obcojęzycznym: www.retrobike.co.uk, tylko właśnie tutaj - na "naszej" stronie.
Moja przygoda z rowerem rozpoczęła się dość dawno, w chwili gdy Rodzic - były kolarz amator, a jednocześnie majsterkowicz złożył mi może 10" bika z dużą tzn. pełnowymiarową kierownicą od wyścigówki. Początki bywały trudne - finiszując na szutrowych trasach z okrzykiem: "Sujka" na ustach i rękoma uniesionymi do góry, nie raz szlifowałem kolanami chropowatą nawierzchnię :)
Cóż, od tamtych czasów minęło wiele lat - mięsień piwny rośnie, więc razem z Żoną staramy się na ile tylko czas pozwala "kulać" na naszych rowerkach po okolicy.
Ja obecnie: Rocky Mountain Hammer Race A.D. 1999, Reynolds 525.
Żona: Kona Lava Dome A.D. 1992, Kona Double Butted (projekt)

Pozdrawiam
joint

Witam wszystkich miłośników starego sprzętu

#75
Witajcie , jestem Michał z Łodzi , na rowerze jeździłem od zawsze (nawet kiedyś przerobiłem półkolarkę na prawie górski rower).Pracowałem wiele lat w sklepie rowerowym w Łodzi , później miałem troszkę przerwy w jeżdżeniu a teraz znów mnie wzięło.Lubię stare sprzęty , te nowe nie maja już duszy i tego czegoś co tak mnie wciągnęło w MTB że jeździło się nawet w Wigilię zamiast karpia jeść.Aktualnie ujeżdżam Proflexa 853 z 1993 roku w prawie pełnym oryginalnym wydaniu poza widelcem , który zastąpiłem XC 700-ką.Kilka fotek na www.corrado1111.fotosik.pl .Pozdrawiam wszystkich zapaleńców starego MTB.
Ostatnio zmieniony 2010-01-02, 19:26 przez corrado, łącznie zmieniany 2 razy.

#77
Z powodu małego metrażu mieszkania rower zimuje na strychu ale dzisiaj albo jutro wejdę do niego i strzelę mu sesję żeby było dokładniej widać co w nim jest.Poza zmienionym przodem (widelec , stery i fajka ) jest w oryginalnej specyfikacji , nawet opony ma jeszcze z 1993 roku:).Pozdrawiam.
Lodzermensch

#79
Właśnie odbyła się sesja i uzupełniam fotosika , do galerii wrzuciłem kilka sztuk bo sporo mi wywala że rozmiar w pixelach jest za duży a już dość mocno je pozmniejszałem.Wrzuciłem je do swojej prywatnej galerii , tam miały iść?Pozdrawiam wszystkich.
Lodzermensch

#80
Witam - ja tu nowy. Kilka dni temu dowiedziałem się, że jestem szczęśliwym posiadaczem retro bike'a z dolnej półki.
Fajnie że istniejecie!! ;-)

Witam

#83
Witam Wszystkich,
Od dawna jestem miłośnikiem stalowych rowerów. Na forum trafiłem przez przypadek i jestem mile zaskoczony. Bardzo podobają mi się Wasze retro rowerki. Myślę, że będę często zaglądał na forum :-) .

Paweł
Peugeot PFN10 z 1979?, Rocky Mountain Blizzard, ORANGE P7 - 1998 - dawniej :)

#86
Postaram się za jakiś czas zrobić kilka zdjęć i umieścić na forum.
Rower w 95% oryginalny :-) . Opisze w całości wraz ze zdjęciami już wkrótce.
Peugeot PFN10 z 1979?, Rocky Mountain Blizzard, ORANGE P7 - 1998 - dawniej :)