Siemanko!

#1
Siemanko!,

z tej strony woodman. O pewnego czasu zamierzałem się zarejestrować na Waszym forum i w końcu się udało :).
Jestem posiadaczem szosy z lat 80 i hardtaila z 90 tych. Zaprezentuję sprzęt w nadarzającej się okazji w odpowiednim dziale.
Zazwyczaj bez entuzjazmu podchodziłem do nowości - z ubolewaniem patrzyłem na zwiększającą się ilość koronek w kasetach ale cóż takie życie :) . Kręcą mnie "graty" z dawnych lat, a szczególnie osprzęt. Wydaje się chore ale lubię patrzeć na fabryczny, shimanowski, zielony smar, poczuć ten zapach :) w 20 letniej piaście czekającej na jakiś ciekawy projekt.
To tyle, do zobaczenia na forum :)

#4
woodman pisze:Wydaje się chore ale lubię patrzeć na fabryczny, shimanowski, zielony smar, poczuć ten zapach
podoba mi sie :-P
powitac
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#6
No motorex bardzo dobry ale drogi. Smar imo tani a często zmieniać, łt-43 też daje rade jak ma sie uszczelnienia. Zielony shimano dalej jest w sprzedaży.

Woodman pokaż nam tego ricocheta a nie tak o suchej mordce my tu foty lubimy. A w dziale warsztat to sie dowiesz wszystkiego na temat serisu.
Jaki ma osprzęt? Czy to sztywniak?

#8
Niestety obędzie się na razie bez fotki- jak wrócę po świętach do domu wrzucę coś :). Osprzęt poza dwoma wyjatkami :/ stx special edition - nie jestem pewien ale chyba był montowany przez rok bądź dwa. No i z przodu quadra 10 :).
cron