Witajcie forumowicze

#1
W końcu zdecydowałem się dołączyć do tego, chyba najciekawszego, rowerowego forum. Czytuję was regularnie od dawna. Moim głównym rowerem jest Gary fisher piranha '98 jednak większosć osprzętu jest zdecydowanie nowsza. Ale prawie wszystkie oryginalne elementy leżą po kątach i stąd zrodził się pomysł zbudowania czegoś nowego. Jest jeszcze rower kumpla GT Timberline rocznik chyba 94 na alivio do któego trzeba dokompletować kilka częsci żeby cieszył oko jak w czasach swojej świetności. I mam nadzieję że pomożecie. Ale o tym już w dedykowanych tematach w odpowidnich działach.
Ostatnio zmieniony 2012-05-08, 08:32 przez macieksz, łącznie zmieniany 1 raz.

#2
Witamy i zapraszamy do lektury...
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#5
Foty będą lada dzień, za dużo róznych zajęć i brak czasu na real foto. Poglądowo wysyłam linki z identycznym sprzętem, GF Piranha 98 rozmiar 17.5 od nowosci "mój". kupiony w Krakowie za 850 zł jesli dobrze pamiętam, i Gt timberline od kumpla sciągnięty z USA gdzie GT było firmą marketową, rozmiar 22", Aktualne zdjęcia postaram się dodać za dnia.
http://www.retrobike.co.uk/forum/viewtopic.php?p=287909
http://www.retrobike.co.uk/forum/viewtopic.php?p=287909
W zasadzie wszystkie oryginalne części od GF leżą gdzieś w szafie,GT prawdopodobnie bedzię na sprzedarż bo jest za duży i dla mnie i dla kumpli, a połowa jego oryginanych częsci siedzi w innych rowerach. A że jest to sprzęt z najnizszej pólki to zastanawiam się mocno czy jest sens doprowadzać go do stanu oryginalnego. Zresztą to samo z GF. Acera i altus to nie jest sprzęt marzeń a tak dobrej ramy cro-mo tak łatwo się nie dostanie i pewno zostanie ze współczesnym deore 9b. Ale mój pomysł jest taki żeby kupić ramę z epoki w rozmiarze 17-19 cali i na starych częściach złozyć 100% klasyka z rocznika 98-99. Co sądzicie o takim pomyśle? Brakuje tylko odpowiedniej ramy.

#11
poczekajcie !!!
od 26 maja jestem otwarty na kazda propozycje...... :roll: ..no.. prawie kazda :roll: hehe
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#13
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
wstyd mi... jeszcze miesiac temu bylem pewien,ze bedzie okazja sie poznac
ale zycie jak to zycie pisze swoje scenariusze :cry: :cry: :cry:
jestem w Polsce tylko do 10 czerwca

ale bede robil wszystko by zorganizowac jakas wspolna jazde 2-3 czerwca w okolicach Lodzi
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#14
aldek pisze:No, to może wreszcie byśmy coś pojechali kiedyś razem? Jest focker, ja bywam w okolicach Łowicza, corrado notuje zwyżkę formy...
Chyba zwyżkę wagi a nie formy:)
Witam Łodzianina, wreszcie rośniemy w siłę a nie tylko te Krakusy i Wrocławiaki :-P
Lodzermensch

#16
snack pisze:właśnie łodziaków coś dużo...

skolioza, a nie ma jakchś statystyk skąd i ilu aktywnych userów tu się pojawia?
Są,99% Krakusów i 65 Wrocławiaków.I ze 3 Łodziaków ale rośniemy w siłę:)
Lodzermensch

#20
Eeeee a macie kogoś ze Szczecina i okolic oprócz mnie czy z Zachodniopomorskiego jestem 1-szy?
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900