sztuciec - prośba o pomoc w identyfikacji

#1
Liczę chłopaki na Waszą pomoc
trafił mi się z głupa fajny sztywniak, ma co prawda trochę długą sterówkę (16 a potrzebuję 14,5) ale jako że dość długo szukałem tego typu (proste lagi bez "łuku" w dolnej części) to nie wybrzydzam No i haki ma Spinnera
kwestia tylko co to jest - bo przyznam, że logo gdzieś już widziałem, tylko skojarzyć nie mogę...
może Wam prędzej wpadnie kto takie montował - liczę w każdym razie na sugestie
Obrazek

Obrazek
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#4
Jastrzomb pisze:1,5cm centymetra to nie problem, robota na 5 min :)
problem, bo gwint jest za krótki :-x
iras pisze:Kona ???
Irek My Master - po tej wskazówce pokopałem po katalogach wrzuconych przez Piotra i JEST (dokładnie taki w katalogu 94, identycznie wyglądające ale z innymi naklejkami w katalogach wcześniejszych)!!!
dzięki - wiedziałem że gdzieś to widziałem, ale z niczym mi się nie kojarzyło, nie miałem punktu zaczepienia

kurcze nie sądziłem że tak szybko pójdzie :shock: super!
a wagę podam jak... zważę :mrgreen:
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#9
nie... tak źle nie jest....
główka ma 10,5cm, przy wbitych w nią wysokich bądź co bądź sterach (FSA Orbit) zostaje na mostek jeszcze 3cm (czyli łapie w tym układzie 2/3 wysokości z Profile Stiffy, który niski także nie jest)
Myślę że wrzucając niskie stery i mostek rura powinna złapać 2gą śrubę - ale to jak pisałem w sytuacji bez innego wyjścia
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#10
Mam widelec o wysokości jaki by pasowła Ci, ładny Tange, może być wymianka ewentualna, zdjecia dam pózniej.

Widelce na Aheda muszą być łapane w całości przez mostek, poniżej górnej powierzchni mostka ok 3 mm.
www.velotech.pl