USSR

#1
Witam,dzisiaj dostałem w prezencie takie cuś, czy ktoś znajet ten model?Ogólnie z szosą nie mam nic wspólnego ale ta ramka ma coś w sobie że mi sie podoba,prawde mówiąc nie wiem czy jest sens ja sprzedawać i czy ktokolwiek sie nią zainteresuje,zainspirowalo mnie jej wykonanie te mufki stylizowane na ludwika XVI:D i napis RALLY TEAM??? Napis na ramie OTAPT.WOCCE korzystajac z translatora=URUCHOM SZOSE:d.
pozdrawiam!!!
Załączniki
szosa.jpg

#3
START SZOSSE.podobnej klasy co jaguar/huragan czyli rury z kaloryfera.
XB3 (na główce) to znaczy fabryka rowerów w harkowie.
średnica sztycy pewnie będzie 25.4mm, do tego najpewniej niestandardowe wymiary usterzenia, problem może być też z rozstawem widełek ale nic sobie uciąć nie dam, pomierz (normalnie powinno być 100mm przód, 126mm tył). a i do tego rama jest znając życie pod koła 27" (stare szosowe, współcześnie w holendrach/mieszczuchach) więc zakładając współczesne koła będziesz musiał dać szczęki z dłuższymi ramionami.ale można z tego fajnego oldtajmera zrobić, widziałbym błotniczki w chromie, gumwalle, bagażniczek, jaskółka.taki porteur:
Obrazek

#4
Beret dziękuję za ekspresową odpowiedz,twoje pomiary się zgadzają:)Ramka zagości u mnie w garażu być może znajdzie przyszłego właściciela który zechce ją wskrzesić.Jeszcze raz dziękuję.Można temat zutylizować.Pozdrawiam!
cron