#4
glowe bym dal ,ze to anlen :roll:
ale sa tu lepsi fachowcy wiec radze poczekac na pewno cos wymysla
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#9
corrado1111 pisze:
Karol Lis pisze:Witajcie

Ha ha .Karolu, jak tu zaczerpniesz info to już nic się okazyjnie u Ciebie nie kupi,to mówiłem ja Michal_xt :-) :-) :-) :-)
a TY co taki wyrywny jesteś?! :mrgreen:
śmietnik to nie retro!

#11
Niestety rozwieję Wasze chęci na tą ramkę, postanowiłem złożyć dla siebie jakieś leśne potyradło (na M737 Michale), nie planuję poszerzać swojej wiedzy "tutaj" dla marketingowych towarów, tylko dla swojej wiedzy i rosnącego zamiłowania do retro mtb, więc proszę nie traktujcie mnie jako osoby która chce się wzbogacić na Waszych doświadczeniach ;)

#12
znam ten rower(miałem taki) ..tyle ,że zapomniałem nazwy ..powiem tylko ,że jest z usa i prawdopodobnie był robiony na rurkach true temper ox(przynajmniej ten któego miałem w łapie) ,jak se coś więcej przypomnę ,to dam znać

#13
a co z marka chlopaki ???
anlen czy cos innego ???
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#15
Widelec kropka w kropkę jak Anlenie. Wishbone też w stylu Anlena. Takie malowanie w pajączki jak u Anlena...Na 90% Anlen jak dla mnie. One też nieco kopiowały Konę. Głowy za to jednak nie dam.
Ostatnio zmieniony 2013-01-04, 17:15 przez Radziej, łącznie zmieniany 1 raz.

#17
Sam wiesz jak to z prowadzeniem linek bywa - różnie. Szczególnie na Tajwanie. Szkoda że żadna nalepka się nie ostała chociażby materiału rur, to byłby jakiś trop. Z amerykanów o którym wspomniał rurak to jedyne co mi przychodzi do głowy to Diamondback. Miały podobne malowanie i widelce, także rurki True Temper, nie mogę jednak sobie przypomnieć wishbona. Dwie butle na dolnej rurze też raczej na to nie wskazują.

#18
Kolejny ślepy strzał to 89/90 Mongoose, wishbone, prosty widelec ale też prowadzenie linek mi się nie zgadza i kąty ramy. A widelec mimo że podobny to nie taki sam. Czyli Mongoose nie :-?

#19
jak wspominałem -miałem takie koło ,całe jest w kolorowe maziaje i rowerek stał na pełnym m735 -ten może jest rok nowszy więc pewnie 92/93 -były w nim już klamkomanetki z xt'ka -nazwa do zdobycia ..pogadam z właścicielem ,to dowiemy się cokolwiek więcej (czy dobrze pamiętam)-dam znać wkrótce

#21
zostawiamy temat nie rozwiązanym, z przyjemnością pośmigam na czymś niezbadanym, ostatecznie wyposażę ją w czarnego LX M567, na majowego tropiciela będzie jak znalazł ;), dziękuję za odpowiedzi