rama tytanowa identyfikacja marki

#1
witam
Jeszcze raz witam wszystkich użytkowników forum.
Pierwszy post na poczatek, prośba o identyfikacje marki.
Rama jest z tytanu, pod hamulce canti, koła 26", główka 1.1/4, sztyca 29,2
W załączniku fragment logo z główki, niestety, to jedyne oznaczenia na ramie jakie się uchowały.
Może ktoś rozpozna po logo co to może być za marka
Ostatnio zmieniony 2013-10-09, 18:44 przez Czacha, łącznie zmieniany 3 razy.
Załączniki
IMG_0488.JPG
głowka.jpg
IMG_0481.JPG
małe.jpg
1363627841990.jpg
1363627841990.jpg (5.83KiB)Przejrzano 13333 razy

#3
Dodałem parę fotek. Zdjęcie całej ramy przypadkiem wywaliłem, ale nie jest tak ważne.
Myślę, że pomocne w identyfikacji będą takie cechy ramy jak haki, mocowanie ostatniego pancerza i wspawanie górnych tylnich widełek. Są szeroko rozstawione, spawy nachodzą na spaw rury poziomej. No i główka 1.1/4

Mam w planach zmontować go na częściach z tytanu gdzie się tylko da prócz amorka. Będzie amor AMP lub RS SL Titanium. Priorytetem nie będzie waga, bo jak wiadomo, tytan potrafi też ważyć.

#4
To jest rama z krajów b.ZSRR - waży ok. 1600 - 1700 gram (moja była 18") - wychodziły z różnymi główkami 1 i 1/8 lub 1 i ćwierć. Ogólnie fajna rama :-) Moja była z roku 1996 albo i 97.

#5
el mo pisze:Moja była
a dlaczego byla ???? ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#7
corrado1111 pisze:sprzedał takie cuda że aż głowa boli

a to jest " ten " el mo ????
w takim razie data dolaczenia do forum mnie zmylila :roll:

i wszystko jasne.... pomieszlem ze soba posty el mo i Czacha /y
juz wszystko sobie poukladalem co i jak ;-) ....tego ruskiego tytana na stole pelnym kwiatkow tez sobie przypomnialem :roll:
Ostatnio zmieniony 2014-02-19, 16:25 przez marcin74, łącznie zmieniany 1 raz.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#8
marcin74 pisze:
corrado1111 pisze:sprzedał takie cuda że aż głowa boli

a to jest " ten " el mo ????
w takim razie data dolaczenia do forum mnie zmylila :roll:

el mo to maniak jak i my, tylko zszedł na złą drogę sportów motorowych poświęcając święte graale retro MTB dla śmierdzących maszyn:)
Lodzermensch

#9
hi, hi, zaraz tam złą drogę - ale trochę mi jeszcze zostało, głównie jak u wszystkich - w pudełkach po trampkach. Chociaż rzeczywiście taki mój tytanowy jak w początku wątku mieszka sobie teraz w innym kraju, żeby nie powiedzieć, że na innym kontynencie :-)

Ogólnie fajna rama - bardzo elastyczna.

#11
Szkoda że nie udało się rozszyfrować jakiej produkcji jest moja ramka
jak nie jak tak ;-)

ruski tytan :->
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#12
podbije temat, może ktoś nowy rozpozna co to za marka
Powoli zbieram graty, ale ciężko będzie go uzbroić w komponenty z Ti. Przynajmniej w rozsądnych pieniądzach

#13
będzie AMP albo rs titanium.....ciekawe skąd je weźmiesz . bo jak pamietam to działające w Polsce mam ja i to dwa Amp , chyba że z ebaja, ale cena .....
niestety to rama "podlejszej marki " i szału nie ma co robić chyba

co do komponentów z tytanu to np już dostałem oferte na szpeja tytanowe oczywiscie nowozytne i przyszłoroczne , no ba , ale tytan ....
www.velotech.pl

#17
Ta przecież wiem jak ona wygląda(hb8 o ile wiesz co to znaczy) i pamiętałem kto to.
Pierwsze posty to pewnie ona pisała ale to omg to na 100% twoje bo kobieta by się zaczeła tłumaczyć i by zbyt dużo myślała żeby tylko tyle napisać. Ale jaja były i sporo nls i testów z mojej strony.

A i na przyszłość to pamiętaj że kiedyś napisałeś na nią coś w shoutboxie co pamiętam i mam haka na cb więc nie bądź świnkers bo jedna wiadomość i śpisz na kanapie w salonie :lol:

I przez ten durny żart znowu podpadłem Skoliozie i pozostałym :evil:

#19
Hubert pisze: A i na przyszłość to pamiętaj że kiedyś napisałeś na nią coś w shoutboxie co pamiętam i mam haka na cb więc nie bądź świnkers bo jedna wiadomość i śpisz na kanapie w salonie :lol:
jakby mi ktoś takim tekstem rzucił to z automatu dostałby pigułę na ryja i poprawkę butem, Ty naprawdę masz nie po kolei w glowie :shock:

#21
Piotr pisze:będzie AMP albo rs titanium.....ciekawe skąd je weźmiesz . bo jak pamietam to działające w Polsce mam ja i to dwa Amp , chyba że z ebaja, ale cena .....
niestety to rama "podlejszej marki " i szału nie ma co robić chyba

z regału kolego, z regału po prostu go ściągnę, widać nie masz na nie wyłączności.
Co do ramki, no cóż, trzeba jej dodać czerwoną gwiazdę na główkę :)

#22
aaaa pokaż fotke jaki masz .... ja mam te ze stalowymi lagami , miałem kiedyś z alu , ale one jakoś luzy szybciej chwytały

wies , niegłupi pomysł zrobić naklejki stylizowane na cyrylice , to jest genialny pomysł ..... tak mysle ,,ale godzina juz późna ....
www.velotech.pl

#25
Piotr pisze:aaaa pokaż fotke jaki masz .... ja mam te ze stalowymi lagami , miałem kiedyś z alu , ale one jakoś luzy szybciej chwytały

wies , niegłupi pomysł zrobić naklejki stylizowane na cyrylice , to jest genialny pomysł ..... tak mysle ,,ale godzina juz późna ....
amor jest widoczny na zdjęciach z ramą na początku tego wątku.
ps. AMP ze stalowymi "goleniami" mam też, tyle, że jest on pod koła 28"
I ten raczej będzie na sprzedaż, nie przewiduje składania rowerka na kołach 28"

#28
Amp pod 28 czekaj czekaj bo do centuriona by sie przydał.
Jest pod tarcze jak to ampy czy tylko magura mi zostaje?
Jaki max balon wchodzi tam?
Ja tam tytanową rame to na bogato bym zrobił.

#30
Piotr pisze:będzie AMP albo rs titanium.....ciekawe skąd je weźmiesz . bo jak pamietam to działające w Polsce mam ja i to dwa Amp , chyba że z ebaja, ale cena .....
niestety to rama "podlejszej marki " i szału nie ma co robić chyba

co do komponentów z tytanu to np już dostałem oferte na szpeja tytanowe oczywiscie nowozytne i przyszłoroczne , no ba , ale tytan ....
No faktycznie szału nie ma
Wszystkie cechy szczególne ramy zgadzają z modelem z linku poniżej. Haki, podparcie pancerza ham. tylniego, oraz przelotki pancerzy, charakterystyczne łączenie górnych widełek z górna rurą i wiele innych. Nawet cyfra"3" zawarta w numerze ramy, na haku jest identyczna jak ta w linku z MTB-news

Jestem załamany

http://www.retrobike.co.uk/forum/viewtopic.php?t=144605

http://www.ebay.de/itm/261682392897?_tr ... EBIDX%3AIT

http://fotos.mtb-news.de/p/1009504
cron