#2
hehe - potraktujmy temat dwuczęściowo
- klocki są ładne więc powieś je sobie nad łożem 8-), bo jazda na nich to żaden fenomen - twarde, wyją i kiepsko się czyszczą
- hamulce: będą słabsze od LXów (przynajmniej ja takie wrażenie odniosłem po przesiadce), przy klamce z servo wave (SLR+) siła jest jednak w zupełności wystarczająca (przy zwykłym SLR jest kiepsko, a przy Twoich klamkach to nie wiem...) Potencjalnie mogą wpadać w większe wibracje i szybciej łapać luzy (LXy mają z tego co pamiętam inaczej rozwiązaną tuleję nachodzącą na piwot)
Ale czarne XT widuje się nieczęsto, z oryginalnymi klockami jeszcze rzadziej, więc jeśli nie będziesz katować tego roweru nie wiadomo gdzie (chodzi o to by klocki wytrzymały jak najdłużej) może warto się skusić na taką nietuzinkowość (do roweru będą pasować bez dwóch zdań, w końcu fd i rd to komplet do tych szczęk)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#4
Ja generalnie roweru nie katuję , jeżdżę mało , głównie do pizzerii po placka albo po zakupy (generalnie wszędzie tam gdzie mogę władować się rowerem pod samą ladę żeby nie odjechał) więc klocki wytrzymają mi na pewno kilka sezonów.Te szufladkowe LX kupiłem już mocno zjechane i jeszcze pewnie nadchodzący sezon przejeżdżę ale wolę mieć coś na zapas.Zastanawiam się tylko nad szczękami a dzisiaj mnie jeszcze naszła myśl aby założyć klamkomanetki STI XT , w końcu wiem gdzie są nówki za 149 plnów.Trochę mnie odpycha to że nie są rapidfire bo już się przyzwyczaiłem ale miałbym przewagę XT nad LX-em.
Lodzermensch

#7
Corrado - prześlij mi na pw swój adres, to Ci wyśle nówki nieśmigane klocki XTR do canti - wkłady do szufladek, oczywiście na śrubkę, nie na zawleczkę.
Walają mi się po garażu a już od lat używam Magury, więc lepiej, żeby ktoś miał z nich pożytek.
Jeśli ktoś potrzebuje - to prawdopodobnie takie w oryginalnym opakowaniu są nadal w Wieluniu w sklepie Janka Majchrowskiego (warto do niego zajrzeć - ma wiele nieużywanych części ze starych grup - np ogromne pedały LOOK - najlepsze na jakichkolwiek jeździłem w życiu)
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#9
Ma dłuższe ale to i tak dobrze się składa bo jestem w trakcie pertraktacji w sprawie kupna całych klocków XTR tj. szufladek i gum ale gumy w stanie średnim więc akurat przydałyby się ogromnie te nowe.Klocki wolę mieć w zapasie bo maleją szanse na kupienie czegoś fajnego do katów z każdym dniem.Skolioza zerknij na fajkę PARKPRE w dziale oddam może Ci się do czegoś nada.
Lodzermensch

#12
Dla sprawdzenia- moje klocki mają długość elementu wchodzącego w szufladkę 65,3mm a szerokość ok. 9mm. Długość samego klocka - 69mm.
Miały oryginalne opakowanie XTR a wybity rocznik to 96.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .