Identyfikacja ramy Kona

#1
Witam. Potrzebuje pomocy w identyfikacji , a raczej potwierdzeniu moich przypuszczeń dotyczących kupionej od Corrada ramy.
Fotki ramy zrobione przez Corrada

Przejrzałem trochę internet i katalogi Kony i wyszło mi , że jest to KONA LAVA DOME 1992.
Sugerowałem się mostkiem, sterami , prowadzeniem linki oraz obejmą sztycy. Malowanie też mi pasuje. Czy jest ktoś bardziej ogarnięty kto może coś swojego do tych poszukiwań dołożyć.
http://www.retrobike.co.uk/gallery2/d/1 ... 2Page5.jpg

a

#3
Ramka jeszcze w drodze. Jak dojdzie to zmierzę. Jednak na 99,9% jestem pewien , że to Lava Dome 1992. Od 1991 wyróżnia ją mocowanie sztycy oraz to , że stery Joe Murray Impact miały tylko 2 topowe modele.

a

#16
Askaniusz92 pisze:Może da się to wyciągnąć ? Jeśli nie poszło po całej rurze ani po geo... ratuj ją :roll:
Wgniecenie jest duże chyba tylko w moich oczach. Myślę, że nie ma żadnego wpływu na geometrię ramy. Nie lubię kombinowania przy rzeczach które robię dla siebie. Niestety już tak mam:) Zrobiłem dla dziewczyny GTka w jednym miejscu na proszku wyszły kropki jakby od złego przygotowania i już mnie to ponad miesiąc męczy :) I jak znam życie to skończy się na ponownym malowaniu :lol: