#4
o kruca, szerszy? muszę pomierzyć. We wszystkich moich rowerach używam C9, bo wg mnie jest to jeden z najlepszych łańcuchów na rynku... W 8sp i 9sp działa bez problemu.
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#7
to chyba ostatni czas na zakup tego lancucha... swoją drogą ja z niego jakiś super zadowolony nie byłem... skubaniec się wyciągnął zdecydowanie za szybko...
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#10
Wippermany są niezłe ponoć, ja kiszę Sedisa starego, na 8kę można z metra cięty wziąć i zmieniać często bo tani ;]
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#16
Przejechałem na C9 kilkadziesiąt kilometrów i zmieniłem na HG-73. W sumie wchodzi pewnie ale shimano płynniej i chyba szybciej. Przez to że jest szerszy od shimano o jakis 1 mm to ocierał o prowadnik przedniej przerzutki. Było też w sumie chrobotanie na nawet nie dużych przekosach. Osobiście odradzam.
allegro
rowerki

#21
kmc gold jakieś 800klm wytrzymał i się wyciągnął , sprawdzone w zeszłym sezonie tylko starty w maratonach i niedzielne wypady , miałem 2 takie oba wytrzymały tyle samo

#22
himayer pisze:kmc gold jakieś 800klm wytrzymał i się wyciągnął , sprawdzone w zeszłym sezonie tylko starty w maratonach i niedzielne wypady , miałem 2 takie oba wytrzymały tyle samo
troche mnie podłamałeś bo myślałem że fajny łańcuch za 40zł na 8 biegów sobie znalazłem :/

#24
cardamon pisze:troche mnie podłamałeś bo myślałem że fajny łańcuch za 40zł na 8 biegów sobie znalazłem :/
ale wygląda fajnie ;-) i pracuje elegancko , no i można go znaleźć za 30zł nawet a to już koszt niewielki zawsze można zajeździć 2 zamiast jednego hg70

#25
himayer pisze:
cardamon pisze:troche mnie podłamałeś bo myślałem że fajny łańcuch za 40zł na 8 biegów sobie znalazłem :/
ale wygląda fajnie ;-) i pracuje elegancko , no i można go znaleźć za 30zł nawet a to już koszt niewielki zawsze można zajeździć 2 zamiast jednego hg70
Gdzie za 30zł?

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996