#2
plus na zamiany, tam maja scotta wlasnie i super dobrego mechanika, choc ceny niskie nie sa, ale zalezy co chcesz tam robic, warto sie wybrac i dogadac

#4
a ja wole omijac szerokim lukiem airbiki i nikomu nie polecam, gdyby nie fakt ze cos jestem zmuszony od nich brac zwazywszy na fakt posiadania s-worksa , to nigdy w zyciu bym sie u nich nie pojawil, sklepy na wypasie, full , hiper and wogole ale podejscie do klienta i fachowosc jak za komuny w spozywczaku , a do tego ceny z kosmosu,heh, lepiej juz wydac ta sama kase za serwis i zrobic to w wigwamie, przynajmniej sie poczujesz jak porawdziwy klient i rower bedzie zrobiony na super poziomie, a najlepiej robic sobie wszystko samemu :)

#6
ANDRIUBIKER pisze:a ja wole omijac szerokim lukiem airbiki i nikomu nie polecam, gdyby nie fakt ze cos jestem zmuszony od nich brac zwazywszy na fakt posiadania s-worksa , to nigdy w zyciu bym sie u nich nie pojawil, sklepy na wypasie, full , hiper and wogole ale podejscie do klienta i fachowosc jak za komuny w spozywczaku , a do tego ceny z kosmosu,heh, lepiej juz wydac ta sama kase za serwis i zrobic to w wigwamie, przynajmniej sie poczujesz jak porawdziwy klient i rower bedzie zrobiony na super poziomie, a najlepiej robic sobie wszystko samemu :)
Airbike na Dereniowej zachował przytulne klimaty, wolę go od Kenu bo jest mniejszy i zawsze można bez kolejki pogadać z mechaniorami. Wszystko zależy od przyzwyczajeń i znajomości.

#7
od znajomosci zapewne, ale dla nieznajomych to jak juz pisalem wczesniej, polecieli komercha straszna, na al ken, przynajmniej ogromny wybor towaru, wiec pomijajac ceny i "fachowosc" persolnelu , to przynajmniej mozna cos kupic co potrzebne, na dereniowej grupa ludkow ktorym sie wydaje ze znaja sie na rowerach jak nikt, a jak wiadomo zawsze jest najgorzej jak sie komus zbyt wiele wydaje ;)....ale to tak na marginesie, zawsze w wawie kazdemu polecam plus czyli stary wigwam, bo tam sie kazdy wciaz czuja jak za dawnych dobrych czasow, a jak trafi akurat jak pawel szewczyk jest w sklepie, to i pogadac, i jak ktos sredni w temacie, to porady itd, i nikt tam oszfabiony nie zostanie, a ceny , hmmm warszawa wogole jest specyficzna pod tym wzgledem , bo ceny sa poprostu warszawskie ;) ...ja jedyne czynnosci jakich sam nie robie to centrowanie kol , sam zaplatam i wlasnie w plusie jak jestem w 100-licy mi centruja, , a serwisant taki z brodka, mistrz swiata jesli chodzi o widelce amortyzowane :)

#8
ANDRIUBIKER pisze:najgorzej jak sie komus zbyt wiele wydaje
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie