#4
corrado1111 pisze:Ale stan, zacznij grać w Totka.
ratujem, co możem :mrgreen:

skolioza pisze:Kettler a na główce logo KHS - oni robili im ramy?
na to wygląda, ale pewności nie mam - może jakiś fan marki się ujawni i wyjaśni
skolioza pisze:przednia piasta DX, tylna LX - fabryka?
tak, stan 100% fabryczny
Marin PM '92, AE Concorde '96, Raleigh Technium Peak '92, Alpinestars Cro-mega DX '91, Cycle Wolf Tucano, Panasonic MC-7500 '89, Wheeler Team 9900 '93

#7
polonezGLE pisze:Niemiec chyba jeszcze płacze że sprzedał :)
:lol:
skolioza pisze:Kettler a na główce logo KHS - oni robili im ramy?
To nie jest logo KHS tylko pierwsze litery od Heinz Kettler Sportgeräte.

Rzeczywiście jak z kapsuły czasowej. Bardzo dobry i kosztowny sprzęt na tamte czasy, pamiętam te rowery z przysyłanych do Polski katalogów "Quelle"

#10
Z tego co mi wiadomo to jest właśnie HKS. Dużo rowerów z latch 80tych i wczesnych 90tych miały to logo. Nie wiem czy to efekt jakiejś "współpracy" czy po prostu takiego logotypu używał kettler dla swoich rowerów.

#11
Fajny rowerek, stan roweru zapiera dech w piersiach :-) Shark Fina z takim mocowaniem widzę pierwszy raz i życiu :shock: Ciekawe czy komuś w historii MTB przydał się ten patent i zmieniał te szprychy będąc na wyjazdach.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#12
Piekny stan! Rower taki sobie...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

przepiękna sztuka

#13
rower wygląda, jak prosto ze sklepu. nie do wiary.
Biopace LX 48 zębów, linki wpuszczone w ramę, kciukomanetki LX, każdy detal piękny - łomatko, jaki okaz Ci się trafił!
klękam...
jeździłem: Pawik, Wigry 2, Trek 800, Gimondi, Liyang 200, Big Berta, Oakley, Tourist, Trek 850, Wagant i masą innych.
nie śpię, bo składam rower...