#31
ak_kwlsk - tak, ze względu na baranka, w dolnym chwycie jeszczy by się przydało dziób dół. ogólnie dłuuga pozycja przez kierownice i kl-minetki
DOMAN - dokładnie jak aldek napisał - nawijałem odwrotnie, tak dla testu, ale obawiam się, że z czasem owijka zacznie się rozchodzić, pozatym od strony ridera widac ranty owijki - w tym przypadku białe
śruby takie a nie inne bo to tytanowe, a do tego stylowe bardzo retro na kluczyk nasadkowy a nie jakies imbusy torxy inne licha ;)
aldek - zębatki 29T,,,,coś pięknego :) na szczęscie mam zapas na lata bo wiem jaką sa rzadkościa pysznością
skolioza - długo myślałem nad korbą, tutaj niby LX czarny by pasował do reszty świcidełek, ale z drugiej strony coś stylowego bez przepychu, który by nie pasował jak roox, rf,,,inne co bardzo lubię więc taki japończyk z amerykańska grawerka idelane połaczenie a'la shimano-specialized
a zaciski kół rzeczywiście na ogato ringle cam twist wczesne lata '90 NOS stalowe osie jejku jakie to jest piękne :D
marcin74 - no lektury encyklopedii tutaj nie ma ale można popaczeć a i pomacac na zlocie będzie można, a kolor to żadne zdjęcie tego nie oddaje jak to pruje w gały pod błękitnym sklepieniem chłopie oślepniesz albo zejdziesz bo doznasz szoku na tą barwę nieznaju twój umysł ani zmysł żaden, amen.
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#32
YvesMoi pisze:chłopie oślepniesz albo zejdziesz bo doznasz szoku na tą barwę nieznaju twój umysł ani zmysł żaden
juz za trzy miesiace ;) pomacam zmysly pobudze :->
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie