#305
jakie koszty są kierownicy ? i czy ta fotka druga przedstawia jakieś nadpęknięcie czy to tylko jakaś rysa

przy okazji efekt długiego wekendu i byc może początek nowego rowerku

Obrazek


Obrazek


Obrazek

#306
mostek -jedyny w swoim rodzaju !!!!!!!!!!
retro charakteru odmowic mu nie mozna !!!!!!!!!!
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#307
Piotr pisze:aaaaa ładny widelczyk hm czyżby był do oddania ?? jak patrze Kona ?
Widelec zostawiam, przyda sie.W nowym projekcie mam do wyboru 3 amory, ale zaden nie jest jeszcze na 100% sprawny, wiec na poczatek beda widly Kona ;-)

#308
himayer pisze:jakie koszty są kierownicy ? i czy ta fotka druga przedstawia jakieś nadpęknięcie czy to tylko jakaś rysa
Na zdjeciu widac lekkie wgniecenie od mostka, pewnie po upadku poprzednieg wlasciciela.Ja na tej kierownicy jezdzilem jakis czas, ale juz bym tego nie robil i do jezdzenia jej nie polecam.

#309
Wow, fajne manetki Sachsa (do wzięcia?), podeszłyby mi do nowego projektu..... tfu, roweru. Jak widzę (czytam) na forum, to teraz się jeździ projektami, a nie rowerami. Więc placyk przed sklepem spożywczym na wsi, to biuro projektowe????? He he he :-P
Dawes Fat Chance '91, Wheeler 5500 '91, Cilo Vasella '91, Anlen Invert '90, Winora góraloszosówka '90, Bianchi Superlug470 '96/99, Muddy Fox Sorcerer '89, Moje jazdy, Hercules California Pro '92 Hercules Indiana '91

#310
Manetki nie sa mi potrzebne, mozemy sie dogadac na PM.Mam tez sporo boosterow, mostki, korbe corratec - to na pewno moge sprzedac. Z tym "projektem", to masz racje.Jakos tak sie to ujelo, ze tworzymy projekty.Dopoki jednak bedziemy skladac rowery - bedzie dobrze!

#313
To taka moda przyszła z retrobikejukej, z tymi projektami. Śmieszne w sumie, bo Angole zupełnie co innego rozumieją pod tym słowem - u nas projekt to jeszcze "zanim" cokolwiek się zadzieje, to plan.
A ichni projekt to właśnie wykonanie czegoś, rozłożone w czasie.
Zatem będę to rugować :-D
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#315
jest tam między innymi ustrojstwo nazywające się kiedyś "anti chain suck" czy podobnie i służyło do zabezpieczenia okolic suportu przed klinowaniem się łańcucha i kaleczeniem korby/ramy gdy spadnie z zębatek. Widać tam taka płytkę dopasowaną do zębatek właśnie. Przykręcało się to na dolnych widełkach ramy jak nóżkę w turystykach/city.

Drugą rzeczą , tą z otworami sa "przedłużacze" do klamek hamulcowych by trzymając ręce na rogach móc jednocześnie hamować.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#316
wsród szosowców to ustrojstwo jest nadal popularne i nazywa się chytko :)
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#317
Takie coś dziś do mnie dotarło... ;-) Może nie nazbyt stare, ale na pewno mało popularne.

Obrazek
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#318
więc jednak Ty :)
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#320
wyhaczyles pejsa z alledrogo
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#321
No wiem, żartuję ;-) wymaga serwisu ale generalnie jest niezły.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#322
Fajny - dzięki sprężynie jest mniej skomplikowany od wersji Air Force - mniej szans na poważne uszkodzenia. Mimo to tłumik i tak jest upierdliwy do serwisu. Anglicy mają klika swoich patentów z kosmosu. Pół biedy, jeśli trzeba tylko wymienić olej- trochę gimnastyki z tym jest (szczególnie w wersji z blokadą), ale daje radę. Gorzej, jeśli trzeba wymienić uszczelki na tłumiku - wszędzie tylko segery, uszczelki, sprężynki i inne pierdolety.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#324
Blizniaczki dwujajowe-top & down


Obrazek
Ostatnio zmieniony 2012-02-15, 09:25 przez marcin74, łącznie zmieniany 1 raz.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#325
DEJA VU

Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#327
TYLKO DLA ORLOW - ROCK SHOX-BONTRAGER

Obrazek


z dedykacja dla fockera ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie
cron