#33
focker pisze:Powodzenia z tym pilniczkiem. Dolna bieżnia jest zrobiona z wysokowęglowej stali - można dwa miesiące się z nią tak bawić, a i tak niewiele to da.
oj tam oj tam... 2h z dremelem i da rade... tylko pytanie ile koncowek pojdzie... obstawiam, ze będą droższe niż całe stery :)

#34
Panowie... Przecież można też popracować nad widelcem... ;-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#36
To będzie jeden z delikatniej traktowanych rowerów spośród wszystkich. Wyłącznie w niedzielę z dziewczyną na lody ;-) No i to jeden z tych, co na dłuuugie lata :-) Każdy mężczyzna powinien zrobić kilka rzeczy w życiu i posiadać Stumpjumpera ;-)
Korci mnie by pokazać inspirację (rower istniejący, znaleziony w necie), bardzo korci, ale postanowiłem, że wytrzymam i pokażę dopiero w pierwszej kolejności wszystkie graty na kupie a potem jako kompletny i gotowy do jazdy rower ;-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#39
cóż ,niestety mogę to potwierdzić co mówi pioter
sam tak miałem -przyznam z perspektywy czasu -żałuję ,że jużgo tu niema ze mną..
ale przynajmniej jest w dobrych rękach ,a nie jakiegoś chachara!
czekam na rozwój wypadków
a co do samego problemu ze sterami -ciekawe ,zawsze miałem odwrotnie -konus zawsze był za luźny
ja bym namierzył jakiegoś tokarza bo to naprawde niewielka praca

#40
Etap sprzedawania nierozważnego rowerów mam już za sobą, nie musicie się martwić ;-)
Po 8-9 latach macoszego traktowania roweru wracam by odżyć i ponownie sprawić sobie przyjemność obcowaniem ze sprzętem z lat gdy najwięcej jeździłem. Można nazwać to nostalgią, zbieractwem, czymkolwiek. Te rowery pozostaną już ze mną na długie lata bo w takim celu je składam. Wcześniej sprzedawałem części i rowery które na bieżąco używałem i update'owałem. Teraz jest zupełnie inaczej. Teraz mam czas i możliwości by zachować to "dla potomnych" i czystej frajdy retro mtb.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#41
Mam dwa takie rowery is Stumpjumper z tego roku powinien mieć Shimano XT M735 albo Suntour XC-PRO ale na pewno nie XTR.

Specialized nie używali XTR do może 93 lub nawet 94 roku.

Zależy jaki wygląd chcesz, oryginalny czy po prostu fajny?