Trek 990

#1
Przedstawiam Wam moj drugi rower Trek Singletrack 990 z 92 roku. Rower zlozylem z tego, co mialem pod reka.Wybaczcie mi te V-ki Deore :oops: Orginalnie rower byl na Deore DX, docelowo chcialbym jak najbardziej czarny osprzet.Deore LX plus inne czarne czesci.Rama to najwyzszy model stalowego Treka z tych czasow, niestety tylko "double butted". Poki co, fajnie sie na nim jezdzi, co mial okazje ocenic nasz milosciwie nam panujacy Ojciec Dyrektor ;-) Docelowo bedzie czarny osprzet dla kontrastu dla bardzo czerwonej ramy.Poki co, rower jezdzi jako zimowy/zastepczy i jest do dyspozycji naszych gosci ;-)
Obrazek

#4
Witam.

Muszę powiedzieć że zrobił na mnie duże wrażenie. Może to dlatego że lubię połączenie czerwonego z czarnym...

Osprzęt XT fajnie się komponuje więc bym go zostawił. Trochę razi mnie kokpit w błyszczącym czarnym... Może mat lepiej by wyglądał.

A no i cóż to za koła bo wyglądają jak z Gianta Yukona mojej dziewczyny?

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#5
potwierdzam - rowerek bardzo fajnie jeździ :-) w zasadzie jak na niego wsiadłem intuicyjnie wpasowałem się w geo - prowadzi się bardzo podobnie do rowerów które lubię :-)

co do tego jak sie prezentuje - na żywca na prawdę bardzo dobrze! lakier jest ładny,błyszczący, komponenty działają precyzyjnie
jedyne do czego się mogę doczepić to te Vki, w dodatku połączone z klamkami canti (chyba że zmieniłeś?) - ale Bartek tak chyba lubi, w swojej wypieszczonej I maszynie też tak ma zestawione hamulce ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#6
skolioza pisze: jedyne do czego się mogę doczepić to te Vki, w dodatku połączone z klamkami canti (chyba że zmieniłeś?) - ale Bartek tak chyba lubi, w swojej wypieszczonej I maszynie też tak ma zestawione hamulce ;-)
Hardcorowo, miałem przez chwile takie połączenie klamek Cody i v-ek XT- niemowle mogłoby zatrzymać czołg :)

#7
mekp pisze:Witam.

Muszę powiedzieć że zrobił na mnie duże wrażenie. Może to dlatego że lubię połączenie czerwonego z czarnym...

Osprzęt XT fajnie się komponuje więc bym go zostawił. Trochę razi mnie kokpit w błyszczącym czarnym... Może mat lepiej by wyglądał.

A no i cóż to za koła bo wyglądają jak z Gianta Yukona mojej dziewczyny?

pozdrawiam
xMekpx
Kola sa znanej firmy no name :-D Kupilem je ponad rok temu, bo byly czarne. Nie wiem z jakiego roweru pochodza. Jesli chodzi o kolory, to jestem zdecydowany na czarny.Dlatego zalozylem mostek i kiere w czarnej anodzie.