Vitus na Campagnolo

#1
Dziele się z wami rowerem który z takim osprzętem trafił mi się pierwszy raz. Osprzęt to całe Campagnolo, no prawie :roll: ktoś go sprofanował i nałożył mu vałki :evil: . Rama to za Boga nie wiem co to jest, przez to że jest pomalowana. Niby jak spec ale inne detale :/ , nie wiem . Tak samo nie wiem co to za grupa campy ale pewnie najniższa .Opony schalbe ale widział bym tu terenowe vittorie. Generalnie to inna rama np.Bianchi. Tak czy inaczej zapraszam do rzucenia okiem i chętnie poczytam opinie.

Zdjęcia

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2012-05-06, 08:39 przez Askaniusz92, łącznie zmieniany 1 raz.
SZOSA>mtb

#2
na pierwszy rzut oka Campagnolo Olympus
czyli nie najnizej :->
z campa wogole sa problemy bo poszczegolne komponenty nie posiadaly numerow serii

rocznik 1990 :-?
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#4
mala poprawka
jesli Olympus z 1990 to wychodzi ,ze najnizej ......ale to naprawde solidnie zbudowane komponenty
w 1991 Olympus awansowal o jedno oczko wraz z wprowadzeniem przez "wlochow "grupy Themis
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#5
ode mnie też poprawka : na haku jest odlew "VITUS"

co do kokpitu to it's not bad cinelli hevy duty z stali columbusa (pisze że wytrzymuje 570 kg !). Co ciekawe napisy są namalowane na takich aluminiowych płytkach a one są wklejone w mostek i kierownice 8-)
SZOSA>mtb

#7
szkoda że go ktoś omalował :-/ lakier jest w bardzo złym stanie , popękał i schodzi :-(
co to znaczy charkaterystyczne łączenie trójkąta ? masz jakieś przykłady inne ? może by udało się znaleźć co to za model
może ma ktoś takie pasujące canty ? :roll: aż oczy bolą od tych vałek ;-)
SZOSA>mtb

#10
slicznosci, kurcze, gdzie go wynalazles?

Early upper end to bardziej wczesna wyższa półka....
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#11
zeby rozwiac watpliwosci
rok 1990(katalog Campagnolo)
od gory
EUCLID
CENTAUR
OLYMPUS

rok 1991(katalog Campagnolo)
EUCLID
CENTAUR
OLYMPUS
THEMIS

ale nisko w Campie to nie to samo co w Shimano wystarczy porownac korby Olympusa z 100GS:lol: :lol: :lol:
choc trzeba przyznac ,ze sama jakosc to za malo. Jak pokazala historia Shimanowskie patenty Rapidfire i HG spowodowaly ,ze konkurencja musiala umrzec .....niestety :cry:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#12
wielkie dzięki !
jakościowo faktycznie jest lepiej niż w shimano. Dizajn jak to włosi :)
Manetki jako obracane całe rączki to chyba potem przejął sachs(chyba robili na licencji i do mtb i na szosę).Mam nadzieję że wychaczę jakieś kanty , moze nie campy ale jakiejś firmy w miarę (sachsy te czarne by pasowały).Koleś miał jeszcze oponki Vittoria do mtb ale cholera 1 tylko widziałem

Chrzanek
u was to jest "na młynie" ;-) u nas mówi się na to wystawka, ciekawa historia; kolesia nie było u nas 2 lata i teraz przyjechał i przywiózł takie coś. Nie wiem czy was kwota interesuje, ale stosunkowo nie dużo.
SZOSA>mtb

#13
canty Olympusa pojawiaja sie czasem na Ebay´u
cena bywa chora ,ale coz malo tego bylo i ludziska doja jak moga :lol:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#14
jutro jade na młyn zapolować :) nie liczę na nic, bo mnie młyn kojarzy się ze śmietnikiem... Tam wszystko jest mega zużyte, ale może coś się uda...
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,