Trek 950

#1
Oto moj trzeci Trek Singletrack, tym razem 950.Rower jeszcze nie jest gotowy, zbieram wlasciwe czesci.
Poczatkowo chcialem zalozyc purpurowe dodatki:
Obrazek

Moja kobieta jednak stwierdzila, ze nie lubi tego koloru.Poniewaz zadeklarowala sie, ze bedzie na tym rowerze jezdzic, zmienilem koncepcje.Docelowo ma byc w brazach i zieleni.Teraz wyglada tak:
Obrazek

Mam fajnie wyplowialy mostek w brazowo-miodowym kolorze(kiedys byl czarny) i od niego sie zaczelo.Doszla zielona kiera od Piotra, juz do mnie ida brazowe koszyki i stery od Skoliozy.Osprzet bedzie mieszanka czarnego LX (przerzutki) oraz STX SE. Korby STX SE juz mam, poszukuje klamkomanetek i canti STX SE do kompletu. Sztyca to taka zwykla ZOOM, ale widzialem kilka razy dokladnie ten model, jak pod wplywem czasu zmienil kolor na brazowy. Nie zdecydowalem sie jeszcze jaki amor zalozyc.Mam zoltego Indyka, ale kolorystycznie jakos mi nie siedzi. Jest jeszcze MAG 21, ale nie trzyma powietrza i kolor tez nie ten. Mam tez Tange Struts GS z elastomerami w proszku :-( Dolne golenie maja zlotobrazowy kolor ale ta chromowana gora i spawy...tez mi nie pasuje.
Macie jakies pomysly?

wiecej zdjec: http://imageshack.us/g/837/18853217.jpg/

#3
Zielony brzmi dobrze, ale nie wiem jaki wysoki jest ten amor. W niebieskim Treku mam Judy Race.Przy skoku 63mm ma 45cm od srodka osi do szczytu korony i to jest max, zeby dalo sie na tym jezdzic.

#5
apropo brozowego to z tego co pamiętam, kumple przerabiali sobie anodowane na czarno elektropneumatyczne karabinki do paintballa wsadzajac je do piekarnika na 150-200C, spróbuj ze sztycą jeżeli to anoda, nic sie jej w tej temperaturze nie stanie a może zbrązowieć :mrgreen:

#7
cardamon pisze:apropo brozowego to z tego co pamiętam, kumple przerabiali sobie anodowane na czarno elektropneumatyczne karabinki do paintballa wsadzajac je do piekarnika na 150-200C, spróbuj ze sztycą jeżeli to anoda, nic sie jej w tej temperaturze nie stanie a może zbrązowieć :mrgreen:
Ciekawe, nigdy o tym nie slyszalem.Juz myslalem o zostaweniu sztycy w solarium, ale balem sie, ze mnie wezma za swira :lol: Dzieki za podpowiedz, sprobuje :-)
Niestety numer z piekarnikiem nie zadzialal :-( Trzeba bedzie duzo jezdzic!