Dwie TwardeSkały

#1
I Specialized HardRock GX
Już jest z nami z 5 miesięcy - kupiłem go na wystawce - leżał na wpół przykryty jakimś dywanem. Patrzę a tu Spec i to w jakim stanie :shock:. Stan 100% katalog; łącznie z pedałami, siodełko oryginalne jest tylko to jest... lepsze.

II Specialized HardRock FSR
Tego mam ok 2 miesięcy. Na wystawce patrzę na busa a tam w połowie wyskokości leży żółte S, po dojściu do właściciela ustaliliśmy cenę a nawet go nie widziałem w całosci, jedynie jakieś 1/5. Stan ok ale z katalogiem to ma mało wspólnego - sporo rzeczy "nowych", sporo do wymiany... :roll: . Ostatnio dostał ostro w rurę - błoto robi swoje...

http://pokazywarka.pl/cqyusl/

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2013-02-24, 13:16 przez Askaniusz92, łącznie zmieniany 1 raz.
SZOSA>mtb

#2
Stan, cena super 8-) Jesteś mistrzem w nabywaniu rowerów po kosztach :-) Szkoda, że takie kolosy.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#5
Błękitny śliczny, nie ma xtrów a naprawdę mi się podoba, jednak rama w dobrym stanie to jest to. Resztę tylko wyczyścić jak sprawna i wsio. Z takimi strzałami to myślę, że żeby nie było ci za dobrze raz na jakiś czas powinieneś dobrowolnie charytatywnie przekazać na rzecz forum jakiegoś marina albo speca w celu np. I nagrody za rower roku ;D
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#7

Kod: Zaznacz cały

podoba mi się również...świetny. To ten tak ? http://pokazywarka.pl/vlj6km/
da ;-)
Z takimi strzałami to myślę, że żeby nie było ci za dobrze raz na jakiś czas powinieneś dobrowolnie charytatywnie przekazać na rzecz forum jakiegoś marina albo speca w celu np. I nagrody za rower roku ;D
na przestrzeni 12 miesięcy, do zliczenia tych strzałów, starczają palce jednej dłoni :roll: ;-)
Ale faktycznie gigantyczne te rowerki
z podsiodłową jest ok ale pozioma to już problem - dla tego taki "cudny :evil: "mostek przy fsr
SZOSA>mtb