#124
a tu dwa stare ale jare z Legnicy, tym mariankiem dziadzia codzien popyla do roboty, od oryginalu go chyba tylko mostek rozni...
Załączniki
DSC01266.JPG
DSC01265.JPG

#125
smolar pisze:wbrew pozorom,nie na temat :-/
ANDRIUBIKER Askaniusz92 pisze: x 2 ...w tym przypadku, kompletnie, w 100 procentach i na maxa sie z Toba zgadzam
Jak nie ? Jak tak :-) Tematycznie, bo i o rowerach i dosłownie "Przypiętych do słupa" lub czegoś innego w stylu siatki, rynny, piorunochrona, stojaka, balustradki, jeden do drugiego etc. i to nie galeria jednego modelu misternie opisanego :mrgreen:
A tak poza tym to powyższe trzy posty nic nie wnoszą w tym temacie :-P
smolar pisze:fajny masz podpis :shock:
Dzięki :-x ;-)
Dalsza część "trylogii" :
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
-- 0
-- \ - /\ -
(O) ^ (o)

#126
przyszedles na forum robic syf??? , wroci dyrekcja to posprzata ten watek, jak nie potrafisz czytac ze zrozumieniam, to zapytaj, wyjasnimy, to forum o retro MTB, a nie o smieciach przypietych do rynny, nie kumasz drobnej roznicy???, to skasuj ten zlom i trzymaj to sobie na prywatnym komputerze jak cie podnieca, a podpis swiadczacy o byciu fanem akkkkcccenta czy tam innych kelllyyysow , nie klasyfikuje sie w ogole do komentarza/ zbyteczny....

#127
ANDRIUBIKER - święta racja

wojtas71
Dodawaj coś ciekawego, i będzie git - serio mówię - dla Twojego dobra, po co robisz sobie złą firmę na samym początku bycia na forum.

Coś ode mnie:
Dziś przed PKP

Obrazek


do weryfikacji ;-)
SZOSA>mtb

#128
ANDRIUBIKER pisze:przyszedles na forum robic syf???
Jaki i kto robi syf ?
ANDRIUBIKER pisze:wroci dyrekcja to posprzata ten watek
Mam wrażenie, iż dyrekcja ma niewiele do zrobienia mając takich jak TY ANDRIUBIKERZE w myśl z życia wziętego że to Sekretarka jest nad dyrektorem, pielęgniarka nad lekarzem, a nie według hierarchi, która nie może przejść
ANDRIUBIKER pisze:a podpis swiadczacy o byciu fanem akkkkcccenta czy tam innych kelllyyysow , nie klasyfikuje sie w ogole do komentarza/ zbyteczny....
A czy ja TOBIE czy komukolwiek coś komentowałem odnośnie opisów ? I jak się to ma co do tematu ?
Tyle na ten temat SPECIALIZED od wszystkiego
Askaniusz92 pisze:Dodawaj coś ciekawego, i będzie git - serio mówię - dla Twojego dobra, po co robisz sobie złą firmę na samym początku bycia na forum.
Dzięki za info i ostrzeżenie
-- 0
-- \ - /\ -
(O) ^ (o)

#136
może to nieodpowiednie miejsce, ale chciałem serdecznie podziękować Koledze Mekp za podrzucenie na Mlyn dziś :mrgreen: :oops: niestety już jesteśmy w Gdańsku :cry:

a to dwa rowerki które zauwazyłem we Wrocławiu podczas 2,5 dniowego pobytu:

Obrazek


Obrazek

#137
cardamon pisze:chciałem serdecznie podziękować Koledze Mekp za podrzucenie na Mlyn
pieniadze wydane ? :roll:

a to moje bezkrwawe polowanie ...w drodze nad baltycka plaze ;-)

Obrazek


na drugim planie "radziejowy"GT wiedzialem ze jest piekny ale na zywo :!: poprostu marzenie :!:
Ostatnio zmieniony 2013-08-19, 05:35 przez marcin74, łącznie zmieniany 1 raz.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#138
no drobnostkę wygrzebałem :oops: kierownica Scott LiteFlite AT-2LF za 30zł przyjechała ze mną do Trójmiasta :-) pewnie do Stevensa trafi

a na Młynie był piękny GT STS chyba pierwszy carbonowy i-drive na crossmaxach, xt/dx i judy sl, ale 2,5k pln potrafi mocno ostudzić zapał :lol:

#139
Nie ma problemu.Zapraszam ponownie na dłużej:-)

Dodaj do tego że był brudny i w słabym stanie...

Przez Kube to ja wydałem kase której miałem nie ruszać. Swoją drogą pogadałem z kolesiem i bieżnia do tych fajnych sterów sie znalazła.:-)

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#140
ale dolna tak ? wziąłeś je ? :> a górnego stożka już pewnie nie mieli... ;-)

przyjadę napewno, ale chyba już nie w tym roku, raczej wiosną 2014, postaramy sie z rowerami :)

aj tam przeze mnie ;-) nikt Ci nie kazał wracać i dalej grzebać :-P

fajnie było sie spotkać 8-)

#141
cardamon pisze:no drobnostkę wygrzebałem :oops: kierownica Scott LiteFlite AT-2LF za 30zł przyjechała ze mną do Trójmiasta :-) pewnie do Stevensa trafi
:mrgreen:
śmietnik to nie retro!

#144
Giant Chicago...jak nowy, zobaczony w Chorzępowie jak śmigałem Nadwarciańskim SR. Właścicielką była Pani, dlatego taki ładny stan, nie chciała go mi sprzedać :) Kupiła go za swoją pierwszą wypłatę
Drugi Trek 820 w Sierakowie stojący u Pasjonata, właściciela z dziada pradziada serwisu rowerowego...załączam zdjęcie jakie wisiało u niego :)
Woodlands 29-er cr-mo
Trek 750
ARCADIA 6000
Suntour XC Pro WTB w kartonach czeka na nowe życie
Załączniki
Zdjęcie0482.jpg
Giant Chicago
Zdjęcie0477.jpg
Trek 820
Zdjęcie0478.jpg
Zaklinacz dętek, czyli warsztat w Sierakowie

#150
Właściciel okazał się być świadomym tego, na czym jeździ ;D

W dodatku posiada ponoć jednego z pierwszych Cannonów, z jednym kołem mniejszym i ma inne ciekawe rowery. Zaprosiłem na forum ;]

A Cannon w konfiguracji niemal fabrycznej, czyli Girvin, korba i klamki od Toma, thumby i zmieniarki XT, zacisk Ringle... nie ma lipy.
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek