#33
cudny jest ALE...
- canti won - focker ma racje, że rocznikowo nie halo dość mocno
- rurki to bym dał starsze Ritcheye PRO, one miały takie ładne niebieskie napisy pod kolor napisów z Bombera
- oponki to bym coś czerwonego IRC wstawił, bo tak :mrgreen:

#35
A ja piszę o rocznikowej - której nie widzę. I dla mnie jest ona ważna, bo rower ma nowoczesną geometrię, do której wg mnie niektóre elementy zwyczajnie nie pasują. Powód znam (brak czarnych manetek pod v-ki) niemniej wciąż coś mi tu nie pasuje. A co miałeś na myśli pisząc swojego posta - tego nie wiem, nie jestem jasnowidzem.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#36
focker, mi się wydaje, że bomber jet z 97 roku, czy ja się mylę czy ty??? Czyżbyś walnął takiego babola? Zaczynając składać ten rower nie miałem na celu złożenia wszystkiego spójnego co do roku. Miałem amortyzator, chciałem mieć stalową ramę i takowa mi wpadła w ręce pasująca pod amor, a jeszcze wcześniej chciałem mieć rower na czarnym Lx, no i tak powstał ten rower. Mam sentyment do czarnego lx, pamiętam jak w podstawówce kupiłem tylna przerzutkę, tydzień ją nosiłem w kieszeni w kurtce i pokazywałem kolegą, a oni się ślinili. A co do rurek, to prawda, z biedoty się tam takowe znalazły, ale z czasem będę to dopracowywał. Sprzedać go nie chce, bo go już mocno polubiłem.
Ostatnio zmieniony 2014-01-05, 00:06 przez Bocian, łącznie zmieniany 1 raz.
Bocian

#37
Bocian sprawdź pod koroną Bombera. Tam jest wybity rocznik, właśnie to sprawdziłem na swoim Bomberze. Już nie pamiętam jak to Focker kiedyś opisywał ale chyba było to tak że jeżeli wybity jest np. numer 98 znaczy to że Bomber jest z 1999 roku. Ręki sobie nie utnę ale jakoś tak gdzieś Focker pisał w którymś z wątków.
Mój Bomber ma wybity numer 98 a Kona, w której siedzi od nowości, katalogowo jest z roku 1999.
Ostatnio zmieniony 2014-01-05, 00:01 przez Skeevo, łącznie zmieniany 1 raz.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#39
No to prawdopodobnie jest dedykowanym modelem na 1998 rok.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#46
ta jasne.....od zawsze Marcoch sygnował date produkcji a nie katalogu......wiedzieliśmy o tym już w ...jak wyszły pierwsze bomberki, cały Kraków smigał na tym , więc hameryki nie odkryto niestety tym razem. :-P
www.velotech.pl

#55
Corri co ty za Wietnamki po bombardowaniu napalmem wrzucasz... obleśne są :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#57
No ja dalej widzę Wietnamkę na koksie, popraw linka :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#59
Co te Krakusy nie wymyślą :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900