#31
Skeevo, dzięki, jeśli flite max nie będzie pasował to dogadamy się co do fotela od Ciebie :)

ps: coś ten czerwony widelec taki agresor, zobaczymy jak w spokojniejszych kolorkach wyjdzie, pomijam nie te opony, koła i resztę, czasem z innym mostkiem, kierownicą, robi się inny rower :-D gdzieś tam czegoś małego czerwonego z tyłu brakuje, z magurą dobrze wygląda :mrgreen:
klein attitude race 95', stevens 7.1.2.comp, stevens 4.1.2.sport, novara XT 92' cr-mo, kona kula 94', cannondale super v 700, specialized stumpjumper fs 94...gt ricochet, schwinn traveller..

#32
jakoobcycles pisze:Skeevo, dzięki, jeśli flite max nie będzie pasował to dogadamy się co do fotela od Ciebie :)
Spoko :-) Gdybyś miał jakąś część na wymianę za siodło to bardzo chętnie... na kasie w tym wypadku mi nie zależy. Chętniej bym się za jakiś drobiazg wymienił.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#33
Skeevo pisze:
jakoobcycles pisze:Skeevo, dzięki, jeśli flite max nie będzie pasował to dogadamy się co do fotela od Ciebie :)
Spoko :-) Gdybyś miał jakąś część na wymianę za siodło to bardzo chętnie... na kasie w tym wypadku mi nie zależy. Chętniej bym się za jakiś drobiazg wymienił.
Dzięki serdeczne :-D będę pamiętał.

Kolejne drobiazgi, przygotowane do montażu:
Obrazek
klein attitude race 95', stevens 7.1.2.comp, stevens 4.1.2.sport, novara XT 92' cr-mo, kona kula 94', cannondale super v 700, specialized stumpjumper fs 94...gt ricochet, schwinn traveller..

#35
Odkrecaj z roweru babci pomalu i dosyc wolno wstawiaj fotki tak jak napisal Marcin74
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#36
Oj tu widzę że mało kto dostanie zawału aorty na widok trzech literek :mrgreen: ale skoro leży to co, mam oddać?
klein attitude race 95', stevens 7.1.2.comp, stevens 4.1.2.sport, novara XT 92' cr-mo, kona kula 94', cannondale super v 700, specialized stumpjumper fs 94...gt ricochet, schwinn traveller..

#39
marcin74 pisze:nie szalej bo cie oskarza o "wyscig zbrojen "
koniecznie sprawdz go w "Cape Epic " bo to zawsze lepiej jak rower jezdzi
...i rzecz najwazniejsz :!: jesli planujesz XTR to koniecznie podkresl ,ze dostales w spadku po babci albo ,ze znalazles na smietniku 8-) ....osobiscie proponuje delikatnie zajechanego "czarnego"lx :lol: :lol: :lol:

ps

i absolutnie nie w specyfikacji katalogowej bo Cie tez zagryaz :lol: :lol: :lol:
....jakiś delikates intelektualny też by się przydał, np thumby do góry nogami ;-)
śmietnik to nie retro!

#40
Piotr pisze:a nie masz moze STX Limited Edition ?? był ładniejszy ...Manitou do Gt...profanacja jak Shimano do Bianchi............
Piotr :-) dla ciebie fota poniżej:
Obrazek


Kolejna porcja, mycie, pucowanie:
Obrazek

Obrazek


znalazłem takie stery cane creek S6:
Obrazek
klein attitude race 95', stevens 7.1.2.comp, stevens 4.1.2.sport, novara XT 92' cr-mo, kona kula 94', cannondale super v 700, specialized stumpjumper fs 94...gt ricochet, schwinn traveller..

#43
cardamon pisze:bez przesady, fajne proste schludne stery, a że >2000r. cóż ... :-P
i pasują jak kotu trampki, jak już stać go na XTRa to chyba taką małą pierdółke jak stery można dać przyzwoitą .....ala rocznik.......dzisiaj czułem tak od rana ze coś mi nie pasuje , wchodze w temat i prosze.....
www.velotech.pl

#44
:-)

Obrazek
klein attitude race 95', stevens 7.1.2.comp, stevens 4.1.2.sport, novara XT 92' cr-mo, kona kula 94', cannondale super v 700, specialized stumpjumper fs 94...gt ricochet, schwinn traveller..

#45
Piotr pisze:
cardamon pisze:bez przesady, fajne proste schludne stery, a że >2000r. cóż ... :-P
i pasują jak kotu trampki, jak już stać go na XTRa to chyba taką małą pierdółke jak stery można dać przyzwoitą .....ala rocznik.......dzisiaj czułem tak od rana ze coś mi nie pasuje , wchodze w temat i prosze.....
rower jeszcze nie jest skończony a Pan Panie Piotrze jak przyzwoitka się zachowuje ;-) lub Ojciec Derektor bez mała :mrgreen:

Spokojnie, będzie kolega zadowolony, jeśli w ogóle bywa.. ;-) zadowlony
klein attitude race 95', stevens 7.1.2.comp, stevens 4.1.2.sport, novara XT 92' cr-mo, kona kula 94', cannondale super v 700, specialized stumpjumper fs 94...gt ricochet, schwinn traveller..

#47
Niezły kocór wyszedł :-)
Pana Piotra nie da się zadowolić, on sam musi to robić :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#48
To po mojszemu....
Zimny, jak kiedyś RTSa składał, wygrzebał info w jakiejś epokowej gazecie, która określała to zawieszenia jako "best full suspension ever" czy coś takiego Powinno zatem działaś co najmniej przyzwoicie
Co do widelca - wg mnie GT = RS, można więc by Maga Ti skoro projekt na wypasie (ale to wiotki widelec), albo jak proponujesz Judytę, z tych najpierwszych ze skokiem 63mm Fajnie w sumie byłoby pożenić SLkę z dolnymi goleniami szampańskimi od XC
A stery - zależy jak reszta komponentów (sztyca, kiera mostek), ale możnaby też zaryzykować ze sterami M900....
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#49
może to coś pomoże, moim zdaniem trochę mdło:
Obrazek
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#50
Skeevo pisze:Niezły kocór wyszedł :-)
Pana Piotra nie da się zadowolić, on sam musi to robić :-)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
klein attitude race 95', stevens 7.1.2.comp, stevens 4.1.2.sport, novara XT 92' cr-mo, kona kula 94', cannondale super v 700, specialized stumpjumper fs 94...gt ricochet, schwinn traveller..

#51
Jest czas jest i postęp w pracy:
Obrazek

Obrazek
klein attitude race 95', stevens 7.1.2.comp, stevens 4.1.2.sport, novara XT 92' cr-mo, kona kula 94', cannondale super v 700, specialized stumpjumper fs 94...gt ricochet, schwinn traveller..

#52
siedem3 pisze:może to coś pomoże, moim zdaniem trochę mdło:
Obrazek
Na focie rower co prawda nie skończony, w fazie prac, matowy, mdły to fakt.... jeśi chodzi ci o sam amortyzator to jeśli rama będzie polerowana to już mamy kontrast, coś się dzieje. Do tego ze zdjęcia brakuje ewidentnie innego widelca, czerwony albo żółty RS i sprawa załatwiona.

Szukam takiego mostka SYN...A :mrgreen:
klein attitude race 95', stevens 7.1.2.comp, stevens 4.1.2.sport, novara XT 92' cr-mo, kona kula 94', cannondale super v 700, specialized stumpjumper fs 94...gt ricochet, schwinn traveller..

#53
skolioza pisze:To po mojszemu....
Zimny, jak kiedyś RTSa składał, wygrzebał info w jakiejś epokowej gazecie, która określała to zawieszenia jako "best full suspension ever" czy coś takiego Powinno zatem działaś co najmniej przyzwoicie
Co do widelca - wg mnie GT = RS, można więc by Maga Ti skoro projekt na wypasie (ale to wiotki widelec), albo jak proponujesz Judytę, z tych najpierwszych ze skokiem 63mm Fajnie w sumie byłoby pożenić SLkę z dolnymi goleniami szampańskimi od XC
A stery - zależy jak reszta komponentów (sztyca, kiera mostek), ale możnaby też zaryzykować ze sterami M900....
Zgadzam się, przeszukuję zapasy, problem będzie ze sztycą pod siodło w takim rozmiarze... Co do konkursu '' best full suspension ever '' to coś mi kiedyś mignęło w MTBaction, poszperam. Na 100% jakaś nagroda była dla RTSa, taka sezonowa - Bike of the year.
klein attitude race 95', stevens 7.1.2.comp, stevens 4.1.2.sport, novara XT 92' cr-mo, kona kula 94', cannondale super v 700, specialized stumpjumper fs 94...gt ricochet, schwinn traveller..

#54
jakoobcycles pisze: Na focie rower co prawda nie skończony, w fazie prac, matowy, mdły to fakt.... jeśi chodzi ci o sam amortyzator to jeśli rama będzie polerowana to już mamy kontrast
ten kontrast dzięki polerce to będziesz miał przez pierwszy tydzień jeżdzenia tak wypolerowaną ramą albo 2-3miesiące jak będzie miała wisieć, przerabiane na moim LTSie, do zdjęć go poleruje a reszte sezonu jest utleniony :->

kolega Siedem3 ma racje, ten set amor + rama jest mdły ... ;-)

#57
mekp pisze:Co do sterować m900 czy nie występowały tylko jako skrecane ??
Były takie "kity" które przerabiały z gwinta na ahead (do dura ace miałem - pewnie do XTRa też by znalazł).

#58
Adamello pisze:
mekp pisze:Co do sterować m900 czy nie występowały tylko jako skrecane ??
Były takie "kity" które przerabiały z gwinta na ahead (do dura ace miałem - pewnie do XTRa też by znalazł).
nnno ciekawe , jak to przerabiały ??gdzie ? w którym miejscu ?
www.velotech.pl

#59
W sumie to myślałem o zmianie systemu a nie adaptacji ;-)

OT
Co do adaptorów - na bank były takie do srebrnych sterów XT na łożyskach kartridżowych Po prostu w miejsce górnej miski i nakrętki przychodziła identyczna stylistycznie pokrywka, tyle że ze stożkiem wewnątrz i klinem pod aheada a nie gwintem i miejscem na klucz Podobno tak właśnie, dzięki "tunerom" wytwarzającym i sprzedającym te elementy na zasadzie przemysłowej a nie jednostkowej, garażowej Shimano dochrapało się najlepszych sterów w swojej historii ;-)
Tu dla przykładu taki produkt
http://www.mtb-kult.de/umbausatz-deore- ... z-neu.html
EOT
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#60
Do XT, Ultegry (600) i DA wiem że coś takiego jest i chętnie bym to kupił. Jednak ze względu na kostrukcje misek w XTR bedzie ciężko z takim elementem. Tamte stery wyglądają trochę inaczej a do tego są na kartridżach a tutaj sa kulki i zupełnie inne miski.

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996
cron