#121
no ja bym sie zgodzil z Lonkorem i widel amortyzowany zostawil, tyle ze bez amortyzowanego mosrka;0, pasuje i kolrystycznie i jednak co miekko to miekko ;0

#124
goła sprężyna w tym białym z zielonymi napisami
Widelec kolorystycznie fajnie gra, ale jakbyś popatrzył na rower z boku (nie mam foto niestety), to wygląda to IMO pokracznie - wyprzedzenie realizowane na chudej koronie Unicrown, + wysoko idąca dolna rura głównego trójkąta sprawia wrażenie jakby ów widelec właśnie się łamał
To tej ramy z amorów fajnie mógłby zagrać czarny AMP (pantograf fajnie by się schowal pod podniesioną dolną rurą bez kombinacji, a lagi byłyby pod tym samym kątem co główka ramy), lub któryś Manitou I-IV ze swoim masywnym i drapieżnym dizajnem (ale te z kolei nijak w kolor się nie wbijają - no, może Mani 2 ze wg na purpurowe wstawki Tu też ze wg na wyprzedzenie na hakach lagi szly by pod tym samym kątem co główka ramy)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#125
skolioza pisze:przymiarka była, ale jakoś mi ten wideł tu nie zabanglał
:shock: :roll:

Faktycznie - oczyma wyobraźni wyglądało mi to o wiele lepiej a i pasujący kolorystycznie napis wydawał sie większy :-(

Pozdrawiam
Andrzej
Nie dyskutuj z chamem - najpierw sprowadzi Cię na swój poziom a potem pokona doświadczeniem !!!

#126
Ja bym na sztywniaku zostawił. Unishock mi tutaj jakoś nie pasuje. Może dlatego, że nie ma klasycznej korony... i wygląda sam sobie dziwnie.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#128
Pięknie! :-)
Masz pomysł jak odnowić logo? Jakieś naklejki, czy ukryty talent plastyczny? :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#132
Patent Pedersena Suntour wykorzystał tylko z tyłu, dla Scotta zostały natomiast opracowane hamulce (różne na przód i tył) gdzie ów patent był tak przeorganizowany aby na obu kołach wywołać pożądany efekt
Także na przód także jest hebel z wspomaganiem, tu go dobrze widać (te wystające srebrne elementy to wlaśnie pole ruchu "wspomagania"
Obrazek


a tu tylny mechanizm dla porównania
Obrazek
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#133
wsio jasne, fota byla niewyrazna, tu mechanizm widac ze dziala w odwrotnym kierunku ;), a mam taki komplet scotta na jedno kolo , tylko srebrny i bez bebechow,

#149
troche spozniony ale.....
kuba84 pisze:czarna lepsza
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie