Re: SEROTTA Competition AL '98

#31
Adamello pisze: W hierarchii "kultowości" postawiłbym Serottę minimalnie poniżej :-/

nie ma kultowych rowerow z USA :roll:
no chyba ze maja czastke Italii ;-)

http://www.ebay.com/itm/VIntage-Serotta ... 58b9950f27

wyrzuc tego aluminiaka i wez sie za porzadna stal :roll:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#38
Adamello pisze:Moja jest z rumuńskich rur dedacciai

aaa............to zwracam honor :oops: :oops: :oops:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#42
Radziej pisze:Nie wiem czy Montana była włoska ale cztery blaty z przodu i żeliwne korby były niewątpliwie innowacyjne.
Włoska raczej.
Gdzieś się podziewał?
Lodzermensch

#44
Radziej pisze:Na zachodzie bez zmian przy czym nie jestem już zbyt retro, więcej jeżdżę na rowerach a mniej o nich dyskutuję ;)
O to ban się należy:)

A jak Ci się znudziły Twoje retro zabawki to służę adresem do wysyłki.
Lodzermensch

#53
Adamello pisze:No właśnie mało jak na ten rozmiar. Dlatego całość będzie na luzie grubo poniżej 10kg. :arrow:

Obrazek

W ramie siedzi jeszcze kawał sztycy. Poza tym nowy lakier pewnie będzie sporo lżejszy.
Rzeźnik.
Lodzermensch

#57
A ja wydrzesz sztycę?
alu z alu?
frezujesz?
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

a

#60
Nie czaję akcji z ratowaniem oryginalnego koloru :-/ rozumiem , żeby To było malowanie...
Obrazek

Obrazek


Nie popadajmy w paranoję :) lakier jest w złym stanie i wizualnie nie robi żadnego wrażenia .
Ostatnio zmieniony 2014-12-03, 16:46 przez sztopi17, łącznie zmieniany 1 raz.