#61
hehe, no nieźle. Właśnie jedyne co mnie przekonywało do sprawdzenia tych opon to Twoja kona. Tylko te irc zrobiły się niedostępne - a kolor mają fajny:)
przymierze, zobacze:)
te schwalbe co mam użytkowo są fajne.

#62
Bez przymiarki się nie obejdzie, a nóż się spodoba.

Te IRC Serack fajnie się prezentują w klasykach... do tego są zwijane więc i waga pewno rozsądna.
Nie wiem w jakich warunkach najczęściej się poruszasz ale jeżeli przewaga jest asfaltu to od razu Ci powiem, że można je szybko zużyć. Na allegro pojawiają się IRC Notos w drutowanej wersji więc z braku laku pewno szybciej byś takie kupił.
Te moje nabyłem na forum ale już dawno nie widziałem ich na aukcjach.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#64
skeevo - a jak czarne to co byś polecił. Asfalt był dopóki nie miałem treka. Teraz kusi pośmigać w lekkim terenie:) Można kupić Michelin wildgripper - może to?

stephen - folia to oracal stone guard. Na korbe też dałem:) no nie chce buciorem wycierać napisu:) fajnie się przykleja, więcej jeszcze nie wiem

#67
Jakich kolwiek MegaBite'ach...
nie jestem przekonany o tym czy skinwalle będą tu dobrze pasować ale bieżnik będzie Ritchey'a jest dość uniwersalny. A i retro są :-)

Było pisać do mnie że idziesz, ja też byłem ale tak ok 11. Dziś prewencyjnie poszedłem z buta żeby uniknąć przygód :-)

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#68
a gdzie można dorwać te megabite?

To znaczy, że wracałeś w suchych butach:) Dzisiaj była szybka akcja rano, ale była jakaś zamieć i generalnie szału nie było. Zgadamy się.

#72
ten trek fabrycznie był na czarnych, nie pamiiętam jakich ale mój stał na czarnych Tiogach psycho.
Jedna mi się zużyła wiec znalazłem zwijaka TNT, skinwalla.
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#73
nie musi być wszystko katalogowo:) dam katalogowe opony to będe musiał wymieniać chwyty - a te lubię:)
Choć pedały Treka bym przygarnął.
Te oponypo umyciu maja kolor bardzo bliski kolorowi ramy więc może wyjść komicznie. Najwyżej zostaną te co są.
Jeszcze jedna naklejka i nie ma co robić w nim - taki minus kupowania rowerów w dobrym stanie;)

#75
skeevo - a jak czarne to co byś polecił. Asfalt był dopóki nie miałem treka. Teraz kusi pośmigać w lekkim terenie:) Można kupić Michelin wildgripper - może to?
Szczerze powiem, że nigdy nie szukałem czrnych gum z epoki bo jak ma być czarna to wolałem nowe, współczesne. Z tych współczesnych to podchodzą mi Continentale Race King jak jest przewaga asfaltu i jakiś szutrów a tak na las to Conti Mountain King.
Tych Wildgripperów współczesnych nigdy nie miałem ale wydaje mi się że można kupić troche tańsze opony które nie będą mocno odbiegać jakością.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#76
Ja z nowoczesnych polecam Geax, fajny wybór na każde warunki, a przy tym uniwersalne - np. saguaro, gato. Fajne też są białe wersje tych opon.

Właśnie widzę, że już geaxa nie ma - zmienili nazwę na Vittoria. Od dawna współpracowali, ale żeby taką markę usunąć? Bez sensu moim zdaniem.

Geax przeszedł do historii.
Także w sumie można powiedzieć, że Majka zdobywała medale na retro oponach :roll:


http://www.geax.com/
Obrazek

Scott Superamerican 1994
Alpinestars Cro-Mega DX 1991[/b]
Alpinestars Al-Mega 1991

#77
albo czarne albo skina - wale :) .
geax ok jak jeździsz szutrowo asfaltowo pomyśl o mezcalach.
Geax był od dawna marką MTB vittori.
pozdro
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#80
continentale xxx king, schwalbe Racing ralph, nobby nic, miśki country trial, hutchinsony python, cobra, maxxis crossmark.
To takie jedne z best, sam jeździłem na wszystkich i moi kumple jeżdżą i polecamy.
Jakby ktoś miał wersje zwijaną którejś z tych opon na sprzedaż to proszę na pw. Imo wszystkie są bardzo dobre szczególnie racekingi i hutchinsony.

Geaxy były dla mnie zbyt jajowate i przyczepność jak na 35c mimo 2.1 na wyższym ciśnieniu.

#81
Może do Treka podeszłaby z wyglądu opona z czerwonym paskiem w stylu tej poniżej:

Obrazek
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#83
kaczko pisze:Właściwie to mi Skeevo przypomniałeś - czerwony bok w IRC!
No i dobre gumy. W sumie jak dla mnie jedne z lepszych z epoki.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#85
Szczerze? Nic dalej bym już nie kombinował z oponami. Rower dobrze wygląda. :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#88
Tak, na Conti. Mnie tam się podoba a w rzeczywistości wyglą zapewne jeszcze lepiej.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900
cron