który zostanie Rowerem Roku 2015?

Czas głosowania minął 2016-01-19, 21:29 Można wybrać tylko 1. opcję

1. Cilo - Jacob
Liczba głosów: 4 (5%)
2. Kuwahara - Piotr
Liczba głosów: 4 (5%)
3. Marin Pine Mountain '91 - Kopusleg (Brak głosów)
4. Hot Chili X-Rage - Dodo1989
Liczba głosów: 5 (7%)
5. Marin Team Marin - Mekp
Liczba głosów: 2 (3%)
6. Cannondale F900 - Focker
Liczba głosów: 10 (13%)
7. Peugeot - Marcin74
Liczba głosów: 12 (16%)
8. Biria - Grzesiek14
Liczba głosów: 2 (3%)
9. GT Tequesta - Bart (Brak głosów)
10. Kona - Jacob z siostrą
Liczba głosów: 2 (3%)
11. Kona Fire Mountain - Wilk
Liczba głosów: 15 (20%)
12. Scott Endorphin - Hit00r
Liczba głosów: 3 (4%)
13. Hercules California Pro 1992 - PolonezGLE
Liczba głosów: 6 (8%)
14. GT LTS - Lukanio
Liczba głosów: 1 (1%)
15. Trek 9800 - Piotrex
Liczba głosów: 1 (1%)
16. GT Pantera '92 - Aldek
Liczba głosów: 8 (11%)
Liczba głosów: 75

#32
sztopi17 pisze:Matko Boska Hitler czy Ty wszędzie musisz robić gnój ? Zachowujesz się normalnie jak pies. W każdym wątku nafajdolisz byle zaznaczyć swój teren czy obecnośč. :lol:
No widzisz :?:
Przynajmniej ktoś mobilizuje ciebie do pisania postów :-)
A nasz dziadek Piotr niech lepiej zajrzy do słownika ... bo nawet nie potrafi poprawnie zdania ułożyć :-P

#34
Piotr pisze:zdane jest napisane prawidłowo niestety i nie jestem dziadek bo nie jesteśmy rodziną , dojrzałem juz do funkcji ignore
Strasznie się zrobiłeś drażliwy ostatnio :-P
Widocznie lubisz drzeć łacha z innych ale gdy tobie ktoś nadepnie na odcisk to już nie jest tak zabawnie :?:
Po to jest forum aby się udzielać więc skoro komentujesz czyiś wpis wiedz że sam też możesz oberwać rykoszetem.
A wszyscy wiemy że to co piszemy do siebie powinno być traktowane z przymrużeniem oka ;-)
Przynajmniej ja tak to odbieram i się nie obrażam :-)

#35
hit00r pisze:A wszyscy wiemy że to co piszemy do siebie powinno być traktowane z przymrużeniem oka ;-)
Przynajmniej ja tak to odbieram i się nie obrażam :-)
A sprobuj nie mruzyc oka :-P

#37
hit00r pisze:
Piotr pisze:zdane jest napisane prawidłowo niestety i nie jestem dziadek bo nie jesteśmy rodziną , dojrzałem juz do funkcji ignore
Strasznie się zrobiłeś drażliwy ostatnio :-P
Widocznie lubisz drzeć łacha z innych ale gdy tobie ktoś nadepnie na odcisk to już nie jest tak zabawnie :?:
Po to jest forum aby się udzielać więc skoro komentujesz czyiś wpis wiedz że sam też możesz oberwać rykoszetem.
A wszyscy wiemy że to co piszemy do siebie powinno być traktowane z przymrużeniem oka ;-)
Przynajmniej ja tak to odbieram i się nie obrażam :-)
Proste bo ja to nie Ty i tyle
www.velotech.pl

#38
Podoba mi się:
7. Peugeot Team Line - Marcin74
Jednak jest duże ale, samochodów na F się nie kupuje, a co z rowerami ? Czy wypada oddać głos na żabojada ? feee....
ketoza.pl
dieta i odchudzanie

#39
Bies pisze:Podoba mi się:
7. Peugeot Team Line - Marcin74
Jednak jest duże ale, samochodów na F się nie kupuje, a co z rowerami ? Czy wypada oddać głos na żabojada ? feee....
Heheh też nie lubię żabojadów jako ludzi ... a ich samochody są dobre tylko jak są nowe.
Głosuj na mojego ... zapłacę ci :mrgreen: ;-)
Ha ha ha :!:

#40
hit00r pisze:
Bies pisze:Podoba mi się:
7. Peugeot Team Line - Marcin74
Jednak jest duże ale, samochodów na F się nie kupuje, a co z rowerami ? Czy wypada oddać głos na żabojada ? feee....
Heheh też nie lubię żabojadów jako ludzi ... a ich samochody są dobre tylko jak są nowe.
Głosuj na mojego ... zapłacę ci :mrgreen: ;-)
Ha ha ha :!:
Obrazek
Lodzermensch

#42
wybór cięzki. jak retro to coś stalowego i na sztywno ma sie rozumieć.
Marin Team Marin vs Kona Fire Mountain ??
Kona po lini równo w ramach czasowych, schludnie, bez kompromisów.
Marin - tak jak lubię trochę pomieszane ale cały czas cantilever i na sztywno, czasem kolorowo, czasem troche japończyka czasem trochę ameryki a i jakiś niemiec sie trafi w tytanowiej szpilce.
MARIN 8-)
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

Daj

#48
Piotr pisze:Zgłaszam projekt do ustawy o konkursie .

Można by tak zrobić żeby max można było oddać tyle głosów ile jest wystawionych rowerów bo 1 czy 2 głosy to za mało i byłaby większa konkurencja
Daj se siana i tak nie wygrasz ;)

#52
sztopi17 pisze:Poproś ktoregos ze swoich krasnali albo ktoregoś misiaczka niech założy konto. Bedziesz mógł oddac dwa głosy ;-)
Leżę, ale patrząc na forum nie poprzestały na oddaniu głosu, tylko biorą czynny udział w dyskusjach :lol:
SerwisBajka.pl i NieOceniam.pl

#54
skolioza pisze:No właśnie Jaro, pierwszy bodaj konkurs bez Twojej maszynerii...
spokojnie ...dzieci narobi to wroci ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#56
nie no rower cały czas kręci, zapraszam przy okazji na nasz świeży bydgoski fanpage https://www.facebook.com/Rajd-Nietoperz ... 483652458/ tam można zobaczyć że jest aktywnie. dopiero ruszamy z robotą.
a co do konkursu to ubolewam, że speca stumpa którego poskładałem w tym roku zrobiłem na szybko, rama gdyby tylko była odmalowana to nie bylo by wstydu a tak to proszę https://picasaweb.google.com/1150353714 ... mperFS1995#
w tym roku szykuje się żeby coś pomajstrować,,,nie nie dzieci jeszcze ale jakiś rower. niebawem ruszę z robotą.
pozdro
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<
cron