#33
skolioza pisze:@ Aldku, nosz kurna że też Ty mnie słuchać nie chcesz z tym Specem... już drugi raz na moje wychodzi ;-) :-P
@ Corrado - bomba! ale wiesz co, ja bym spróbował podpasować kilka delikatniutkich purpurowych akcentów, takich smaczków ;-)
Purpura by tu zagrała idealnie ale właśnie całą sprzedałem:(
Czerwone nie pasuje , napisy są też purple.
Lodzermensch

#34
corrado1111 pisze:
skolioza pisze:@ Aldku, nosz kurna że też Ty mnie słuchać nie chcesz z tym Specem... już drugi raz na moje wychodzi ;-) :-P
@ Corrado - bomba! ale wiesz co, ja bym spróbował podpasować kilka delikatniutkich purpurowych akcentów, takich smaczków ;-)
Purpura by tu zagrała idealnie ale właśnie całą sprzedałem:(
Czerwone nie pasuje , napisy są też purple.
A co konkretnie mialoby byc purpurowe?

#35
Np zaciski trzy, koszyk, parę śrubek itd.Ale nic nie będę kombinował z nim poza FD i jakąś korbą może.FD już leży u Yvesa a z korbą się nie pali.
Lodzermensch

#37
smolar pisze:nie przesadzaj ,bo spieprzysz,jest idealne w smaku ;-)
Nic nie będę ruszał,FD już zaklepane 737,korba jak się coś trafi i tyle.I harmonijki będę miał przezroczyte(dzięki Grzesiek).
Lodzermensch

#41
Corri! To jest jeden z ładniejszych Stumpow jakie kiedykolwiek widziałem. Wyszedł genialnie, cudownie i olsniewająco!
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#43
I taki już zostanie, zmieni się jeszcze FD na 737 i rd będzie 737 z krótkim wózkiem bo w piątek wygrałem no i korba może jak się coś trafi, reszta jes w/g mnie ok.
Lodzermensch

#45
YvesMoi pisze:
corrado1111 pisze:Ird będzie 737 z krótkim wózkiem bo w piątek wygrałem
kurcze to dobrze ze się nie napaliłem bo tez mi sie podobała. te z krótkimi wózkami osiągają ceny wyższe niż long cage.
no to będzie u Ciebie ładnie i klasycznie 8-)
No dałem sporo za nią w aukcji ale skończyło się na 70 z hakiem:)
Lodzermensch

#49
corrado1111 pisze:I taki już zostanie, zmieni się jeszcze FD na 737 i rd będzie 737 z krótkim wózkiem bo w piątek wygrałem no i korba może jak się coś trafi, reszta jes w/g mnie ok.
boczki faktycznie pasują pod napisy, ale mi się bardziej podobał na jasnych :-P
a rd z krótkim wózkiem popieram! a i z tego co piszesz to cena do przejścia była (zaraz zaraz, a dla Ciebie Yves krótki wózek to już nie jest oklepane 737? :-P)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#52
hm... Kurcze, wg mnie bez gumek było lepiej (jak kolwiek dwuznacznie by to nie zabrzmialo) :)
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#55
tylko skąd biedny Corrado weźmie tyle Judy Butter by wszystkie wykarmić? :D
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,