#63
skolioza pisze:niby jasne, ale takie mleczne te gumy
źle nie wyglądają bynajmniej, choć sądziłem że polujesz na takie stricte przeźroczyste (chciałbym takie do swojej 700tki...)
No ja też bym chciał takie super przeźroczyste ale skąd?Od jasialuisa kiedyś nabyłem takowe ale są za krótkie, pogadaj z Grześkiem może do xc będą w sam raz.Te są za to oryginalne z napisem:)
Lodzermensch

#64
8-) . Tydzień temu miałem zamiar zwrócić uwagę że gum brakuje ale pomyślałem co się będę odzywał. Muszą być bo ten widelec bez wygląda "łyso" i ma uszczelki wewnątrz nie jak pierwsze magi, które mogły ewentualnie obyć się bez gum. Ładnie go zrobiłeś chociaż fanem Speców nie jestem to powiem że dobra robota panie.

#65
Nie uwierzycie ale zrobiłem dzisiaj na Specu z 15 km :-) , normalnie jak na maratonie jak na moje możliwości.A jeździ się super, ramka bardzo sztywna, nawet się za bardzo nie zmęczyłem.No i opony pobrudziłem błotem :-(
Lodzermensch

#68
skolioza pisze:no to na zlocie się już nie wymigasz!
Eee, to że dojechałem do parku i z niego wróciłem to nie znaczy że przejadę z Wami 3 godziny w terenie :-)

Ale postaram się trochę kondycję podratować do zlotu.
Lodzermensch

#73
aldek pisze:Ten zumsztyc to jaką ma średnic?
I ta kaseta to co to za kaseta jest?
No dobra, chyba wiem. :-D
Sztyca 26,6 , u mnie jest 26,8 ale jakoś działa i nie zapada się.A kaseta to sanrejs jest.

Dziś po południu Stump dostanie jeszcze oryginalne koła Specowe, cieniowane szpryszki , obręcze Speca i piasty czarny LX.
Lodzermensch

#74
corrado1111 pisze:Dziś po południu Stump dostanie jeszcze oryginalne koła Specowe, cieniowane szpryszki , obręcze Speca i piasty czarny LX.
Sam myślałem nad tymi kołami ale nigdzie mi nie pasowały w 100%, nie chciałem rozbierać ich i kombinować. U Ciebie sprawdzą się doskonale.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#76
tak lubie
retro od A do Z
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#85
Focker - w Magurze to co innego, wyglądają jak integralna część hamulca
W przypadku klasycznych hamulców szczękowych na prawdę podkowa musi być ładna żeby dobrze wyglądala A już w szczególności przy kantach, gdzie oddalona jest od nich długimi tulejami Zwłaszcza że skuteczność bez podków przy odrobinie pracy włożonej w ustawianie jest dobra
Takie moje zdanie
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#88
siodlo jest tak samo pewne jak wycieraczka :D
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#89
Z tym samym siodłem i właściwie z całym tym samym osprzętem:).A siodło kupiłem teraz niedawno drugie ,też Flite tylko Max ale już mi się nie podoba jak je zobaczyłem:)
Lodzermensch