#12
Melduję wykonanie zadania.Dam się przejechać ale bez hamowania bo opony mi zniszczysz i pobrudzisz :-)
Jutro zrobię sesję i się pochwalę wszem i wobec.
Lodzermensch

#14
YvesMoi pisze:
corrado1111 pisze:Melduję wykonanie zadania.Dam się przejechać ale bez hamowania bo opony mi zniszczysz i pobrudzisz :-)
szkoda też by było obręczy i klocków ;)
Ogólnie kto to widział jeździć na takich rowerach:)
Lodzermensch

#20
smolar pisze:to jest zestaw kolorów :shock: ,i prawie idealny komponentów ;-) ....a nie jakiś 'zbierany malowaniec'
dawaj pełne xt ;-)
Sprzedaj mi korbę i fd i będzie:).Kół nie ruszam bo mi się podobają.
Lodzermensch

#22
Mistrz.
Korbą się nie przejmuj, ładnie grają czarne ramiona z srebrnymi blatami, jak będzie odwrotnie - to zgaśnie.
No i mostek zooma - przeklasa. Choruję na taki do swojego karkorama, i chyba się dochoruję. Jaki tam masz diameter sztycy? 30,4?

W tej chwili mam dwa amory speca fs na półce w warsztacie, jakoś nie miałem do nich serca, bo luzem wyglądają jakoś tak biednie i marnie. Ale założone na taką czarną ramę robią efekt jak ta lala.
Więc powiem Ci corrado, że bezczelnie ukradnę Ci pomysł, i jednak do riczej-speca jednego z tych speców fs zapodam, zamiast marcoka. Ot, co.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#23
aldek pisze:Mistrz.
Korbą się nie przejmuj, ładnie grają czarne ramiona z srebrnymi blatami, jak będzie odwrotnie - to zgaśnie.
No i mostek zooma - przeklasa. Choruję na taki do swojego karkorama, i chyba się dochoruję. Jaki tam masz diameter sztycy? 30,4?

W tej chwili mam dwa amory speca fs na półce w warsztacie, jakoś nie miałem do nich serca, bo luzem wyglądają jakoś tak biednie i marnie. Ale założone na taką czarną ramę robią efekt jak ta lala.
Więc powiem Ci corrado, że bezczelnie ukradnę Ci pomysł, i jednak do riczej-speca jednego z tych speców fs zapodam, zamiast marcoka. Ot, co.
Aldek a masz może przezroczyste harmonijki do FSX-a?Sztycę mam 26,8 ale jest fajna Speca.A pomysł kradnij i powielaj:)
Lodzermensch

#25
Niestety, akordeony mam ono czarne.
Ale, skoro i tak rower wystawowy czysto, to może zostaw bez harmonijek?
Przecież on nie zazna błota :-D
Sztycy się nie czepiam, Boże broń. Z ciekawości pytam.
W stalowych specach rozmiar był 30,4. A tu ciekawocha - w tym m2 matrix sztyca jest maleńsza...
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#28
Mam tylko czarny i nawet mi się podoba.Mam jeszcze pożyczony od Cypisa złoty i jutro go sobie przymierzę z ciekawości.A akordeony są cudowne i będę polował.
Lodzermensch
cron