Cannnondale Super V 2000 SL

#1
No to stało się, kupiłem i nie wiem co z nim zrobię.Albo zostawię (wtedy też nie wiem na jakim osprzęcie) albo pójdzie do ludzi.Prześpię się z tym parę dni i pomyślę.
A wygląda tak: https://picasaweb.google.com/1003734519 ... perV2000SL
Zdjęcia nie oddają tego jak ten niebieski lakier mieni się w słońcu i jak wygląda całość, mimo że widziałem już kilka Super V to tu mi szczena opadła.
Lodzermensch

#4
Kilka razy już się zastanawiałem nad Super V, ale w sumie nie wiem do czego ten rower jest ;) Czy to było projektowane jako maszyna zjazdowa, czy da się nim też podjechać.

#6
Raczej jakiś FR, zjazd to chyba nie.Kilka dni temu miał Super V z damperem sprężynowym, bujało się to strasznie pod moim ciężkim dupskiem, identycznie jakGF Joshua którego sprzedałem po jednej wycieczce do parku.Tutaj napompowałem damper o Headshocka i jest fajnie, nie buja a działa fajnie.
Lodzermensch

#7
a wstaw tam damper z platforma to dopiero zobaczysz jak potrafi fajnie jezdzic:).. na sprezynowym rs delux, to nawet moj 4-zawiasowy hawk bujal i strasznie sie prostowal przy ostrym hamowaniu, a z manitou spv, jest w jezdzie jak ht ale wybiera wszystko :), mysle ze ten super v to albo fullxc, albo jakies enduro, ciezkie fr i dh raczej nie

#10
Mimo niechęci do tego typu wynalazków, muszę Ci pogratulować nietuzinkowego zakupu! :-) Zostaw sobie chociaż tego, nie rozbebeszaj go! :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#11
corrado1111 pisze:Zdjęcia nie oddają tego jak ten niebieski lakier mieni się w słońcu i jak wygląda całość
szczegolnie zdjecie 54 "nie oddaje tego (...) jak wyglada calosc ":->
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#12
marcin74 pisze:
corrado1111 pisze:Zdjęcia nie oddają tego jak ten niebieski lakier mieni się w słońcu i jak wygląda całość
szczegolnie zdjecie 54 "nie oddaje tego (...) jak wyglada calosc ":->
Sio zboku :-)
Lodzermensch

#14
Piękny stan aż żal że nie mój ;-)
A co to przeznaczenia to jest to jest i była w swoich czasach maszyna XC z 10cm skoku. Była też Super V DH z 16cm skoku ale była już inna konstrukcyjnie. Późniejsze Super V miały 12cm skoku bo zmieniono wachacz i miejsce mocowania dampera po 99 roku bodajże.
Moim zdaniem to naprawdę fajna rama ale musi mieć dobry damper pracuję wtedy świetnie i nie pompuje po stanięciu na pedały.
Ratujmy retro od śmierci na śmietniku!
Cannondale: Delta V '92 ; F700 '94 ; F700 '95 ' F700 '01 ' Super V Raven '01 ; Jekyll '03. Trek 950 Singletrack '95 Diamondback Ascent '89. Forfiter '96 Giant XTC NRS Team '01 Marin B17 FRS in progress

#16
ale to bylo po 24
:cry: :cry: :cry:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#19
Mimo,że nie podobają mi się takie kształty to szczerze gratuluje!!!
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja i radość z roweru.
Podoba mi się Lakier, pomysłowość prowadzenia linek... ładna linia...noo linia jest łaadna ;]

A propos ...przypomina mi się dyskusja na forum odnośnie kaset skręcanych a później nitowanych ...jaki to model bo tu widzę nity ?

Wojtek
Woodlands 29-er cr-mo
Trek 750
ARCADIA 6000
Suntour XC Pro WTB w kartonach czeka na nowe życie