Widły w górę!

#1
Nie mam za bardzo gdzie wrzucić takich zbiorczych fotek, więc może taki temat "zaskoczy"
Wklejajcie w niego fotki swoich rowerków e-stays, niezależnie od prowadzonych wątków nt ich budowy - ot taki forumowy zbior "istejów"

zaczynając - rodzinka Scottów -stal, alu i karbon (91 Pro Evo, 91 Super Evo, 98 Pro Racing Endorphin)
oczywiście nie są to wszystkie możliwe rodzaje (Endo występowała w wersji z AVS i bez, czytałem gdzieś, choć nie zgłębiałem tego że tańsze modele nie były robione z włókien karbonowych tylko czegoś tańszego), ale jednak główne konstrukcje z wywindowanymi tylnymi widełkami Brakuje Scotta DH-R Cat - protoplasty Endo - ale znaleźć takiego graniczy z cudem...

Fotki takie sobie, przy niskim słoneczku - wcześniej Endo śmiagała przez błota ;-)

Obrazek

więcej fotek https://picasaweb.google.com/1021978808 ... rirssmKywE
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#4
A ja sobie właśnie zdałem sprawę że nigdy elewator nie przeszedł przez moje ręcę. Chyba nie uległem ich magii. Poza jednym małym wyjątkiem:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2013-01-01, 23:14 przez Radziej, łącznie zmieniany 1 raz.

#6
cardamon pisze:tak patrze na tą Endorfinke Twoją i zaczynam załować, że nie wziąłem tej ramy co była ostatnio na allegro
+1

i dorzucam swoją birię CR6000 hussar do wątku, od tego zdjęcia mocno ewoluowała ale nadal końca nie widać. na razie nie ma się więc czym chwalić :oops:

Obrazek

#11
Pozwolę sobie uzupełnić temat o kilka zdjęć:
Pierwszy mój San Andreas DHS:
Obrazek


Drugi SA:
Obrazek


Pierwszy zakup gdy Alpinestars wydawały się poza zasięgiem, Himalaya Condor:
Obrazek


Pierwsza Alpinka, Cro-Mega DX, od niej sie zaczęło, na zdjęciu z tymczasowymi zmianami:
Obrazek


Druga Alpina, Al-Mega LX, stan bezpośrednio po zakupie, rama NOS, śmietnik usunięty, czeka na swoją kolej:
Obrazek


Trzecia Alpina e-stays, Al-Mega XT, stoi juz na kołach i powoli nabiera rumieńców:
Obrazek
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#13
Tu lepiej widać, Śnieżka od czeskiej strony :-)

Obrazek
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#14
siedem3 pisze:Druga Alpina, Al-Mega LX, stan bezpośrednio po zakupie, rama NOS, śmietnik usunięty, czeka na swoją kolej:
trzymajmy się standardów - NOS czyli rzecz nowa, nie używana - część jeżdżona w pięknym stanie to juz nie NOS ;-)
cro-megę strasznie to poszczępione siodło szpeci na I rzut oka, poza tym fajnie się zgrała z zielonymi miśkami
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#15
Rama niebieskiej Alpiny jest bez najmniejszej ryski,śladu czy czegokolwiek, jak zdjęta ze sklepowej półki i złożona, dlatego taki opis. A to obdarte siedzenie w tej chwili jest już mienione :)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#19
skoro nie wazne jakie to prosze bardzo, zaczalem skladac, ;)
Ostatnio zmieniony 2014-01-21, 15:05 przez ANDRIUBIKER, łącznie zmieniany 1 raz.

#22
Nie rozumiem dowcipu , ale przecież jak wiesz chodzi o mostek amortyzatora przedniego - zazwyczaj jest z przodu :-P

Pozdrawiam
Andrzej
Nie dyskutuj z chamem - najpierw sprowadzi Cię na swój poziom a potem pokona doświadczeniem !!!

#24
Czy zawsze - nie wiem .

Czy mają z tyłu - nie wątpie - bo to nawet obecnie ma miejsce np. tu:
http://www.krank.pl/index.php?action=sk ... how&id=156

ale inaczej nie byłem w stanie zinterpretować pytania Kolegi zwłaszcza, że na amorze Twojego roweru jest "Black" .
Tu watpliwości może rozwiac autor co miał na myśli.

Pozdrawiam
Andrzej
Nie dyskutuj z chamem - najpierw sprowadzi Cię na swój poziom a potem pokona doświadczeniem !!!

#26
Dawno tu nic nie było...
Dla odświeżenia wątku trochę foto na początek. Jestem w ciągu fotografowania wszystkich moich gratów więc przyjdzie chyba czas na zdjęcie grupowe Alpinek :-)

1992 Alpinestars Al-Mega
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Kilka ostatnich fotek z konfiguracji wakacyjnej pod małżonkę :-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#27
Faaajne są :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#28
focie nr 2 widzialem juz dawno ;-)
......dziwi mnie fakt ze dopiero dzisiaj trafily tu gdzie dawno trafic powinny :->
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#29
zarobiony jestem na fejsie i nie ma czasu... :mrgreen:
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra