MUDDY FOX COURIER COMP 1990

#1
prawie 2 lata temu polonezGLE pokazał światu swojego lisa i wtedy wpadł mi w oko. nie myślałem, że jeszcze kiedyś będzie mi chodził po głowie....ale tak się własnie stało i za małe piniondze oswoiłem sobie szczwanego foxa :)
zakochałem się. nie przesadzam, jara mnie jego malowanie, wykończenie i czasy z jakich pochodzi i jeszcze raz malowanie - totalny haj i odjazd na kwasie normalnie! conieco poszperałem w necie i ku mojemu zdziwieniu jest to model, który jeszcze nie wyginął, a nawet uchował się w wielu gospodarstwach.
ja, jak to ja nigdy jakoś nie skręcałem zgodnie z katalogami, wolę chodzić własnymi ścieżkami.

oryginalnie zwierzak stoi na czarnej grupie EXAGE 400LX, ale nie dość, że brzydka to jeszcze styrana dość nie dość. wywaliłem więc. rozebrałem do naga, nasmarowałem, umyłem, poprawiłem, nakarmiłem i zaopiekowałem się całkiem po ojcowsku.
weterynarz dużo nie wziął bo budżetowo lecz schludnie, stylowo i na czarno.

Obrazek


Obrazek


ordzinal stajl
Obrazek


...
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#4
syngiel, ostrzak, torpedowiec moze...

canciak, jesli nie torpedowiec... a moze bebn na przedzie?

kwadrat czy wasy jak w WSK? albo bullmoose? moze byc tez dirt-drop tu-dziez klimaty bicz-kruzer...

skora czy bmx'owy plastik... banan odpada... chociaz czemu nie. plastik daje przynajmniej wybor kolorow, ale skory kolorowe tez nie-rzadkie... ciekawe czy by sie ten banan zmiescil.. moze jakos podporki na oske piasty tyl?

kola pewnie zostana 26... ale z przodu wejdzie wiecej - chocby 590ka... na 622 bym nie liczyl bo opony nie zmiesci.

blotniczki odpadaja...
pewnie bedzie kolorowo.
... no coz - pole do popisu jest duuuuuze.

WYKAZ SIE YVES ;)
Obrazek

#5
Jaki rozmiar ramki? Pewno jakaś wielka koza co? Wrzucaj foto bo każdy ciekawy :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#8
o singlu mocno myślałem, ale to jest etap bardziej "po".
co za banan? brzmi dobrze, kolorystycznie dobrze...
kierownica nie prosta, inna? wow na to nie wpadłem :idea:
widzę, że jednak temat będzie otwarty - pomożecie?

stan niektórych komponentów bardzo zadowalający, zwłaszcza CAŁE koła
Obrazek


detale, wykończenie
Obrazek

Obrazek


co to za zwierzaki odcisnęły swoje stópki? ile ich...woooo!
Obrazek


kolor. nie da się opisać, a tym bardziej uwiecznić "pralką", jest mega intensywny
Ostatnio zmieniony 2013-01-15, 14:28 przez YvesMoi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#13
opony nic nie ruszane, mają cycki jeszcze, niczym nie myłem nawet!
a tutaj taka alternatywa jakby bo oryginał miał mostek w kolorze ramy, a ja nie mam mostka to se lajsnąłem pedzie :)

Obrazek


PS
a wiecie co? tak już sobie tutaj na forum jesteśmy i sobie piszemy i obnażamy nasze rowery...i można już nawet się domyśleć komu co się spodoba, kto jak woli czy na dole czy na górze. fajne to :)
Ostatnio zmieniony 2013-01-15, 14:50 przez YvesMoi, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#20
Yves po pierwsze fajny traf z tym lisem...

po drugie może dobrać kolor i kierę oraz mostek zrobić pod kolor ramy? Już nie mówię że fajnie można by dorobić takie pierdółki jak ramie ale wtedy może zrobić się tandetnie.

A jak chcesz to mam gumki na klamki tiogi w pasującym kolorze...

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#22
zimny pisze:maly, ze 17-18";
zreszta skad zes sie urwal? juz sie Yves chwalil nim ze dwa-trzy tyg temu...
1-szy raz widzę, nie zauważyłem tego roweru wcześniej.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#25
Myślę że z żółtym mostkiem i żółtymi noskami będzie potęga, zielone się zleją z całością.
W ogóle żółty oczodupny fajnie będzie grał z zielenią, może jeszcze fiolet ale tu już bym uważał ;D

Obrazek
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#27
yhy, to może być strzał w dziesiątkę. spróbować można i z zółtymi elementami i z ciekawą kierownicą. zimny a takie giete dziwadła to przejda przez dziurkę w mostku no problemo?

detal
Obrazek


śrubki od mostka syntace, mają bardzo łagodne główki na imbus i z bliska nieźle to wygląda
Obrazek
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#28
Fajna maszynka. W sam raz na ponurą aurę i krótkie dni, nawet świateł nie będziesz potrzebować. Dobrze że pozbyłeś się tego Exage. Będą biegi czy jednak singiel? Ja wiem że to profanum ale polecam dirt dropa, bardzo wygodna sprawa. I można nią owinąć na przykład czymś TAKIM
Ostatnio zmieniony 2013-01-16, 10:38 przez Radziej, łącznie zmieniany 2 razy.