#2
jacob pisze:no właśnie - możecie rozgadywać czym będzie "ten nowy" rower
Pozwoliłem sobie postrzelać,wykluczyłem wszystkie ostre koła,fixi'e i rowerki dla których nie poświęciłbyś sprzedaż Kuwy.Moje typy to:

Fat City (Chance)Wicked oraz YETI

Pozdrawiam

#6
Jacob może jakąś Koge montujesz?
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#8
jeszcze nikt nie trafił.
Muszę przyznać, że pytanie jest podchwytliwe.
Diora trafił w mój gust - Faty i Yeti mi się strasznie podobają - dołączyłbym jeszcze pottsy i Kuwy i jest definicja mojego gustu, ale jak napisałem to nie ta liga.

GT takie jak Aldka mi się podobają, ale przez to jakie rowery wypuszczali później nie przepadam za tą marką.

#9
jacob pisze: dołączyłbym jeszcze pottsy i Kuwy
S. Potts wymieniony jednym tchem z taką masówką jak chociażby FAT jest co najmniej nie na miejscu.

Tak jakbyś powiedział do listy życzeń mojej kolekcji dołączam Trabanta, Wartburga i Bugatti.

#11
Radziej pisze:
jacob pisze: dołączyłbym jeszcze pottsy i Kuwy
S. Potts wymieniony jednym tchem z taką masówką jak chociażby FAT jest co najmniej nie na miejscu.

Tak jakbyś powiedział do listy życzeń mojej kolekcji dołączam Trabanta, Wartburga i Bugatti.
Może i tak. Ale co z tego? Te mi się podobają. Choćby miały mi się podobać ręcznie robione ramy Ritcheya z początku produkcji i seryjnie klepane romety wagant - po prostu podoba mi się to co mi się podoba. Choćbym chciał, wiele na to nie poradzę ;-)

Również bardzo lubię krewetki w winie, zupę rakową (dla ludzi którzy wspominają raki łowione w rzekach - "darmowe": teraz 1kg żywych to ponad 100zł), gyros, hod dogi i nutellę

Za to Potts z małej litery to już faktycznie jest przegięcie - sorry


// nikt jeszcze nie trafił

#12
Dzejkob co Ty za rebusy na sewrwujesz?;) dawaj co skladasz, a jak bedzie finisz to sie pochwal, a kuwy bym sie nie [pozbywal, piekna japonska, reczna robota, na swojej nawet kilometra jeszcze nie zrobilem, a oko cieszy codzien :)

#13
Jacob przyznaj się że uciekłeś w nowoczesność! :evil: A tak na poważnie, dolałbyś oliwy do ognia i zrobił byś chociaż foto fragmentu ramy ;-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#18
Obrazek
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#26
a jaka jest nagroda za odgadnięcie? :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#27
Kultowa włoska budżetówka- Girardengo :D
Ratujmy retro od śmierci na śmietniku!
Cannondale: Delta V '92 ; F700 '94 ; F700 '95 ' F700 '01 ' Super V Raven '01 ; Jekyll '03. Trek 950 Singletrack '95 Diamondback Ascent '89. Forfiter '96 Giant XTC NRS Team '01 Marin B17 FRS in progress

#29
kosci26 pisze:Kultowa włoska budżetówka- Girardengo :D
Hehe, pamiętam to, rury zrobione chyba z kanalizacyjnych ale lans był :mrgreen:
elziomallo pisze:Ostatnio u handlarzy fajnego Ferraro? Ferrero? jakoś tak widziałem, może go Jacob wyhaczył ;]
Ferrero to mi się akurat z czym innym kojarzy. Może Ferraroli? Tyle że to Szwajcaria nie Włochy, ramy najwyższej próby.