#31
Adamello pisze:Kurcze ta rama zobowiązuje - a te gumy ważą chyba z 700g/sztuka - co to w ogóle jest? Jaka firma?
Jakas Kenda - na poczatek musi wystarczyc. Jak znajde lepsze z epoki to sie wymieni.
Sunn Revolt COMP
Alpinestars AL-MEGA DX

#32
Gdybyś potrzebował korby Sugino Impel to mogę poratować.... tylko że musiałbyś zorganizować środkową koronkę bo wziąłem ją do swojego roweru.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#33
Dzis pierwsza jazda - niestety kaseta nie przyjela nowego lancucha. Moze podmianka z roweru zony pomoze :)
Skeevo pisze:Gdybyś potrzebował korby Sugino Impel to mogę poratować.... tylko że musiałbyś zorganizować środkową koronkę bo wziąłem ją do swojego roweru.
Dzieki za korbe. Jak tylko nabede srodkowy blat - bedzie podmianka.
Sunn Revolt COMP
Alpinestars AL-MEGA DX
Załączniki
2.jpg
1.jpg

#35
Nie ma za co! Niech służy. Rower prezentuje się super. Jeżeki chodzi o środkowy blacik to mekp ma na wydaniu od Deore XT. Powienien pasować bez problemu.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#36
ANDRIUBIKER pisze:a jaka tam kasete masz? no korbe szybko zmieniaj ;) jakos ta acera tu pasuje.... wiadomo jak :)
LX? Hyperglide C2 tak mam na nakretce :)
Sunn Revolt COMP
Alpinestars AL-MEGA DX

#37
jak chcesz mam xt 737 ktora na bank nowy lancuch przyjmie, jest sam pajak z 5-oma trybami, reszta pasuje z kazdej innej kasety to mozesz sobie dobrac, wymienilem na m900 i ta xt jest mi zbyteczna

#38
ANDRIUBIKER pisze:jak chcesz mam xt 737 ktora na bank nowy lancuch przyjmie, jest sam pajak z 5-oma trybami, reszta pasuje z kazdej innej kasety to mozesz sobie dobrac, wymienilem na m900 i ta xt jest mi zbyteczna
Zobacze co bedzie po zmianie lancucha na lekko uzywany.
Sunn Revolt COMP
Alpinestars AL-MEGA DX

#39
no pewnie zabangla, co faktu nie zmie nia ze jednak lx to nie xt na alu pajaku ;), no i oczywiscie nie sluzy to wtedy zbyt dobrze korbie niestety

#41
Bardzo gustownie wygląda ten Sunn. Widzę, że poradziłeś sobie ze środkową koronką.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#43
Skeevo pisze:Bardzo gustownie wygląda ten Sunn. Widzę, że poradziłeś sobie ze środkową koronką.
Kupiłem druga korbę i podmieniłem blat :)
focker pisze:Jak tam Chaos? Wybiera cokolwiek?
Nie bardzo - po wyjęciu igły nie trzyma ciśnienia (na początku nie było z tym problemu).
Sunn Revolt COMP
Alpinestars AL-MEGA DX