#62
Piekny !!!
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#64
Hehehe no widzisz że jakieś łotry nastawiały mi samochodów na mojej ścianie i nijak było się wpasować :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#72
Teoretycznie mam wszystko do postawienia roweru na kołach tak jak stał w katalogu... no z minimanymi odstępstwami ale chodzi mi też po głowie założenie jak największej ilości części od Toma Ritcheya ale tutaj musiałbym dozbierać :-/
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#74
Piękna rama Skeevo, czekam z niecierpliwością na efekty.

Sztopi, odnośnie Twojego skojarzenia, które już wisi na mojej tapecie, jak to jest, że niby felgi pod klockowe a anodowane na czarno? Poszły chyba z zębatkami w tym egzemplarzu, to poza pierwszymi dniami ma jakiś w ogóle sens?

#75
QmtB pisze:Piękna rama Skeevo, czekam z niecierpliwością na efekty.

Sztopi, odnośnie Twojego skojarzenia, które już wisi na mojej tapecie, jak to jest, że niby felgi pod klockowe a anodowane na czarno? Poszły chyba z zębatkami w tym egzemplarzu, to poza pierwszymi dniami ma jakiś w ogóle sens?
Dzięki. Póki co czekam aż lakier się utwardzi i będziemy działać :-)

Z tymi felgami to może być ceramika, ja nie kojarzę co to za model ale jeżeli Mavic to pewno są pokryte powłoką ceramiczną. Może też być farba, która po prostu zejdzie z czasem podczas hamowania. Ogólnie efekt jest super bo obręcze przypominają te pod hamulec tarczowy i nie ma tego srebrnego paska.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#76
sztopi17 pisze:Jak widzę Stumjumpera w tym kolorze w głowie wizualizuje mi się ten obrazek ....
Obrazek
Najpiękniejszy Stumpjumper jaki widziałem, kurcze chyba wiem co sobie złożę next razem :oops:

#77
QmtB pisze:Piękna rama Skeevo, czekam z niecierpliwością na efekty.

Sztopi, odnośnie Twojego skojarzenia, które już wisi na mojej tapecie, jak to jest, że niby felgi pod klockowe a anodowane na czarno? Poszły chyba z zębatkami w tym egzemplarzu, to poza pierwszymi dniami ma jakiś w ogóle sens?
zarówno koronki jak i obręcze są w oryginalnej barwie, po prostu bardzo mało, bądź w ogóle nie używane - stąd brak widocznych śladów zużycia
Na foto Wolbery AT-20 i XT M730

Obrazek

Obrazek
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#78
skolioza pisze:
QmtB pisze:Piękna rama Skeevo, czekam z niecierpliwością na efekty.

Sztopi, odnośnie Twojego skojarzenia, które już wisi na mojej tapecie, jak to jest, że niby felgi pod klockowe a anodowane na czarno? Poszły chyba z zębatkami w tym egzemplarzu, to poza pierwszymi dniami ma jakiś w ogóle sens?
zarówno koronki jak i obręcze są w oryginalnej barwie, po prostu bardzo mało, bądź w ogóle nie używane - stąd brak widocznych śladów zużycia
Na foto Wolbery AT-20 i XT M730

Obrazek
Obrazek
Dyrektorze, na foto tego speca to jest korba czarnego LX-a więc blat albo przeszczepiony albo pomalowany.
Lodzermensch

#82
Powiem Wam że fajnie mogłaby wyglądać taka korba LX-a w połączeniu z tarczami Deore XT w kolorze srebrnym :mrgreen: Może bym poszedł tym tropem... tylko nie wiem czy rozstaw tych dwóch korb jest taki sam... Na pewno XT, którą mam od Dyrekcji ma 110 a LX-a muszę sprawdzić ale może być 94 :-(


Co do kółek to mam w planach założenie tych kół ze zdjęć poniżej. Fotki pożyczone od Konrika bo jeszcze swoich nie zrobiłem :-)

Obrazek


Obrazek
Ostatnio zmieniony 2017-03-15, 17:01 przez Skeevo, łącznie zmieniany 1 raz.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#84
Pięknie to wygląda :-) Już wcześniej o tym myślałem ale nie mogłem się przełamać do rozbierania tych korb bo obie są w super stanie. Muszę sprawdzić symbol swojej bo nawet nie wiem co mi tam Focker wcisnął :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#85
Lipa, mam M563 :evil:
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900
cron