Mały trek oclv 9700

#1
Witam, zaprezentuje treka którego wylicytowałem przed kilkoma dniami za zawrotne 950 złotych + odbiór osobisty w stolicy przy okazji, na pewno go znacie z ogłoszenia, rozmiar mały, bo i ja nie za duży. Zdjęcia z ogłoszenia
Obrazek

Obrazek

W planach mam lekkie odchudzenie, bo pewnie ma do tego potencjał, wg katalogu ważył 25 lbs czyli z 11 kg
Moj egzemplarz ma nie oryginalne co widać na pierwszy rzut oka opony, mostek, piaste tylną a tak to jest chyba katalogowy, stan idealny otarcia raczej w większosci od stania w garażu czy na magazynie bo napęd czy obręcze jak nowe

A no i oczywiście pedały od razu wyleciały

#3
Super! Gdyby byl wiekszy rozmiar nie poszedl by tak tanio)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#5
triace pisze:Prawdę mówiąc na moje 170cm po pierwszej przejazdzce nie wiem czy nie jest troche za mały, najwyżej dziewczynie dam:)
To chyba taki mały rozmiar jak mój Scapin ... 16,5 cala :mrgreen:
Taki karzeł jak ja czuje się na nim dużym człowiekiem :lol:
Daj się przejechać :mrgreen:
jak chcesz odchudzać zgodnie z epoką i tym co Trek pchał do swoich topowych modeli - XTR 950 albo 952 będzie łatwiej :-)
Miałem piękne koła do twojego roweru Rolf niebieskie ...

#6
Fajny sprzęt ustrzeliłeś ale mały? Co najwyżej górna rura jest dość krótka. Bo wysokość patrząc na zdjęcie wygląda jak 18". Zresztą producenci różnie mierzą. Ja mam 175 cm i śmigam na 16,5" - rama nie jest za mała. Poza tym 17 - 18" schodzą najszybciej i najlepiej.
SerwisBajka.pl i NieOceniam.pl

#8
Raczej na 16,5 wyglada ta rama...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#10
triace,
8-)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#12
triace, Dorzuc troche zdjec.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#14
Opony będą zmienione niebawem, te są spękane, opona to bezpieczeństwo, więc ja na nich nie będę jeździł, zdjęcia wrzucę jak pogoda będzie do jazdy dobra, a mostek jest regulowany, nie katalogowy, ktoś miał wizje i sobie najwidoczniej zmienił, dzięki za opinie ;-)

#15
bedziesz pan zadowolony ;-)
malo jest rowerow ktore tak neutralnie zachowuja sie w terenie ...wiem wiem niektorzy uznaja to za wade ;-) ale na retro wypady ciezko bedzie znalezc cos rownie fajnego :->
rozmiarem tez sie nie przejmuj ....jest w 100% trafiony a rower sam w sobie ladniutki
opony nieorginalne :?: :idea: :?: chetnie przyjme 8-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#17
Z oponami dramatu nie ma. Pasuja do calosci celujaco.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#18
Retromen pisze:Z oponami dramatu nie ma. Pasuja do calosci celujaco.
oczywista oczywistosc :->
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#20
Fajna maszynka rozmiar chyba jak mój trek (waga ramy 1.350 kg)pasuje tylko m900 będzie fajna waga
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#21
marcin74, mialem na mysli rowniez to ,ze nie sa mocno spekane te opony)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#22
piotrex pisze:Fajna maszynka rozmiar chyba jak mój trek (waga ramy 1.350 kg)pasuje tylko m900 będzie fajna waga
M900 nie za stary ?
M950 prędzej bo ten rower dość świeżo wygląda mimo czarnego LX.
Wyczaj innego Treka młodszego na forum w kolorze czarnym.
Tam siadł XTR i jest bosko :!: 8-)

#23
Retromen pisze:marcin74, mialem na mysli rowniez to ,ze nie sa mocno spekane te opony)
spoko ;9
ja tak pol zartem pol serio

rower fajny ...judyte bym tylko wsadzil i jakies "prawdziwe" V-ki :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#24
Miałem chwilę żeby usiąść przy rowerze, zmienić oponki i posprawdzać co i jak
Specyfikacja na tą chwilę
Rama: Trek 9700 ocvl
Amortyzator: Rock Shox Indy SL
Korba: Shimano STX RC
Manetki: Shimano Deore LX
Przerzutka tył: Shimano Deore LX
Przerzutka przód: Shimano Deore LX
Hamulce: Shimano Deore LX V-brake
Koła: Matrix Swami, piasta tył Shimano STX RC, przednia System 2 Components
Opony: Irc piranhapro & Continental double fighter
Chwyty: Trek
Mostek: Uno, regulowany
Kierownica: Bontrager Race
Stery :Tange Seiki
Siodełko: Bontrager Plus 10
Sztyca: Alu, no name
Dętki: ???
Suport: ???
Waga roweru bez pedałów, z niemal że 4 kg kołami, ciężkim mostkiem, siodełkiem itp itd 10,9 kg ale ma potencjał na spore zejście.
Podgląd siknwall vs wildgriper
https://drive.google.com/file/d/0B_Gm-I ... sp=sharing
i na obu skinwallach, podglądowe na szybko więc nic ładnego
https://drive.google.com/file/d/0B_Gm-I ... sp=sharing
Obrazek

#25
Na początek wywal ten MOSTEK ... straszna wiocha w tym rowerze :-/
Preferował bym też inny osprzęt ... najprościej XTR950 bo stosunkowo łatwo dostępny.
Amor RS Judy SL oczywiście w kolorze żółtym :lol:
Koła pierwsze Crossmax'y.
No ale to jest kwestia większej sumy.
MOSTEK obowiązkowo do wywalenia :!: :shock:
Odnośnie tej wagi to mocno wątpliwe aby na takim osprzęcie ważył 10,9 kg.
Katalogowo twój rower waży 10,7 kg ( pewnie w najmniejszym rozmiarze) co jest jakąś wierutną bzdurą :shock:
Mój Scapin na nie porównywalnie lepszym secie ważył około 10,5 - 10,7 kg.
Rama Treka lżejsza ale cała reszta po za Indym to kloce :-/
Twój pochodzi z 1997 roku :?:

#26
Zmiana większości procz ramy w tym rowerze to sprawa oczywista, na co, jeszcze nie zdecydowalem. Zwróć uwagę zewaga podana bez pedalow czyli z pedalmi rower przytyje z 0.25kg. Tak, jest to model 1997

#29
Rower jest lekki jak na ten osprzet. Sama rama wagi nie robi.
triace, Jak zaczniesz wymieniac wszystko to mozna bylo samej ramy szukac) Taniej by wyszlo.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike