Stevens 8.1.2 Race

#1
Ostatnio trochę dłubie przy kolejnym Stevensie, nie pamiętam jego "numerka" ale był to jakiś wysoki model na rurkach dobble i triple butted z tymi lepszymi hakami od Ritchey.
Rower składam dla kolegi, zalożenie jest takie że będzie 90% retro.

Poszedł proszek gruba warstwą w wersji na błysk, bo rama była lekko sponiewierana, pierwotnie czerwono biała, P-Bone był fioletowy, a mostek RooXa goły bez farby.

Będzie LX m56x i reszta gratów czarno srebrna.

RAMA..................Stevens
WIDELEC.............Cannondale P-Bone
STERY..................FSA Orbit Extreme
MOSTEK...............RooX Danny's Stem

UPDATE: Znalazłem na alledrogo ramę w identycznym malowaniu - Stevens 8.1.2 Race, chociaż u mnie nie były rurki Ritchey Comp tylko jakieś włoskie chyba db i tb.
Załączniki
Stevens.jpg

#5
Cypis, rama byłamocno sponiewierana, tak biała perła i czerwień to było fajne połaczenie kolorów. Przez monet był nawet na allegro sztywny wydelec taki ładny filigranowy z fabrycznego zestawu, zawahałem się i znikł.

Marcin, rower nie dla mnie, było zamówienie na niebieski :-P
Hak sprawdzałem przez malowaniem, rzeczywiście dziwny kąt, ale nie było na nim spękań czy odkształceń, w moim Stevensie 9.2.1 jest bardziej "pod ramą".
Jutro postawie na kołach i wkręce przerzutkę. Jak będzie lipa to będzie single ;)

Dzięki za spostrzegawczość 8-)

#6
Kurde, nie wiem co z tym hakiem zrobić. Rzeczywiście wygięty do tyłu.
Niby przerzutka prosto wisi, ale nie wiem jak to będzie działać w trakcie pracy napędu :roll:

#7
Nie ma rady - trza złożyć i sprawdzić
Ew możesz popytać w serwisach - Park Tool miał w ofercie przymiar pozwalający ustalić właściwą pozycję haka po jego zgięciu - może któryś serwis w 3city go ma? W Krk wiedziałbym gdzie Cię skierować... W Nishiki też hak mi poszedł w tył (i do tego w bok) i odpukać pacjent przeżył i ma się dobrze

Obrazek
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA
cron