#63
Tylko mu się troszku haki odłamywały przy cięższych jeźdźcach :)
Ale nieważne - ważne, że do tego roweru zdecydowanie nie pasuje żaden Duke, r7, SID czy inny FOX. Ten rower wymaga czegoś, czego nie można ot tak sobie kupić na allegro - bo to nie ta liga. White Będzie tutaj idealny, choć ja bym tutaj widział też coś 3G z ostatnich lat produkcji, np:
http://i835.photobucket.com/albums/zz27 ... C_0908.jpg
(fotografia DITa)
Ostatnio zmieniony 2012-04-23, 13:47 przez focker, łącznie zmieniany 1 raz.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#66
Czyli jeszcze się nie sprzedał :)
Ogólnie pięknie wykonany widelec, choć występuje w nim włoski przerost formy nad treścią wyrażony choćby elastomerami w środku. Mi się udało dorwać wersję XC o masie poniżej 1100gram. Ta z linka to wersja FR o masie ok. 1600gram ze stalową rurą.
Skoro jednak WB jest w drodze, to jak dla mnie w tym rowerze znajdzie się idealnie. Tylko skok mnie ciekawi - już ten Duke przy 80mm trochę z bardzo podnosi główkę. Na ile będzie ustawiony White?

A tak z innej beczki - wiecie, że White Bros początkowo nazywały się White Power? :D Teraz niestety wszystkim rządzi poprawność polityczna.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#68
Zdjęcie z White Brothers, takie kijowe z ostatniego maratonu. Fat naprawdę dał radę, moje najlepsze okrążenie było prawie minutę szybsze niż kumpla z którym startowałem w parze a miał nowego, wypasionego fula i obaj jesteśmy podobnie wytrenowani :-)
Obrazek


PS. White ma 70mm i jest zdecydowanie niżej niż Duke, przy bardzo technicznych zjazdach brakowało mi większego skoku, byłem dosyć wolny za to nadrabiałem na podjazdach.

#69
Rower wyglada swietnie, rama wymiata! Komponenty - to po prostu wymaga czasu, wyprobowania pewnych kombinacji i oczywiscie pieniedzy.no chyba, ze jest sie krolem nafty i azbestu :mrgreen: Jestem zainteresowany tym RS Duke Race, jesli jest na sprzedaz.Ostatnio byl na Ebay.uk ale spoznilem sie z licytacja :evil: Dokladnie takiego szukam. Moge w rozliczeniu zaproponowac RST Mozo XMO, jesli jestes zainteresowany.Na oko jest w swietnym stanie, malo jezdzony.Na dniach go rozbiore i przesmaruje, zrobie tez zdjecia ze srodka.Poki co galeria:
http://imageshack.us/g/685/p5210336o.jpg/

#74
skolioza pisze:fajna fota!
ale zachowanie naganne :roll:
wyscig na takiej furce to jak zgwalcenie staruszki :roll:

ps
biadolenie biadoleniem.....ale w jakims malo wymagajacym terenie (czyt. lasku) z checia dopuscilbym sie takiego przestepstwa na Team Line ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#75
Odważna paralela :shock: Bez przesady, przecież ten rower był projektowany i wykonany jako poważne narzędzie do ścigania a nie do niedzielnych przejażdżek po parku. Chciałem sprawdzić i udowodnić że dalej może temu celowi służyć. I wydaje mi się że całkiem nieźle sobie na nim radziłem.

#76
"ale zachowanie naganne
wyscig na takiej furce to jak zgwalcenie staruszki "

ja tak z zazdrosci....sam bym posmakowal,ale odwagi BRAK 8-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#77
Twój Pug prosi się aby wziąść go na jakiś maraton, wręcz błaga ;-) Ale nic nie jest czarne i białe. Ti Fat to twardy dziad, wiadomo tytan. Stalowe ramy są jednak delikatne, szczególnie te lekkie. Sam nie miałbym odwagi i chyba serca bym nie miał Wickeda na wyścigu katować.

#78
Wrzucam aktualne fotki Fata. Zignorujcie pedały, moja kobieta potrzebowała jakiś lepsiejszy rower bo jej holenderka w terenie nie daje rady. Magury miały być czerwone ale okazuje się że nie tak łatwo znaleźć więc są inne żarówki.
Obrazek

Obrazek

#81
Generalnie to nie miałem problemu z v-kami ale skoro rower ma wziąść udział w dwóch maratonach w przyszłym roku i na 99% będzie padać to wolałem się zabezpieczyć na przyszłość. Plusem jest to że mu tarczówek nie dołożyłem :-D W moim przypadku retro polega na sztuce kompromisu między wyglądem a skutecznością sprzętu.
A White Brothers daje radę, jest sztywny, lekki i fajnie chodzi. Martwią mnie jedynie uszczelki bo wyglądają byle jak i cartridge. Jak to siądzie to znaleźć części będzie niezwykle trudno. Jakby co to Duke jest w rezerwie.

#89
Lepiej się nie chwal wspólną mogiłą bo Cię jeszcze forumowicze wykopią :-) Rower piękny! Zazdroszczę 8-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900
cron