#61
Ty gorszy ortodoks niż ja jesteś widze :shock: :mrgreen: to chyba miesiac minął od tego typu rozmów na forum, czyżbyś znowu przed okresem był, że sie tak czepiasz ? to teraz już nawet w dziale mtb 2000+ psioczymy na co gorsze projekty? uuuuuuu srogi Panie :roll: :roll: :roll:

#64
nie bangla :)
już bangla :)
cienkie lxy były by idealne, teraz jest doskonale ;)
Ostatnio zmieniony 2012-03-27, 18:06 przez iras, łącznie zmieniany 1 raz.
Era retrobikera kończy się na cantileverach...
Dziewczyny wolą sztywnego :)

#65
już bangla, i to całkiem nieźle :D
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#66
Kurcze doczekać się nie mogę.
Proszę wrzuć foty jak stoi na tych kołach
Kellys Magic 2009 - SKRADZIONY!!!
nr ramy: VY08067903
------------------------------------------
GT Karakoram 1996
------------------------------------------
Kross Level R8 2016
MBK Oceo

#67
już jakiś czas stoi na kołach, zapomniałem wrzucić ;)
rd będzie jednak m952 bez luzów, ale lekko porysowana, to ładne m739 musiałem sprzedać, fd - czarny LX, korba - czarny LX, nie jestem do końca pewien tych(tego) miśka, szukam drugiego na tył 1.95 ale na allegro posucha :( suportu też szukam na 73mm x 118, kolega Corrado miał chyba niedawno taki, ale dałem dupy i sie zagapiłem :oops:
Obrazek

Obrazek

#71
Mekp, czarnego LX'a przerzutkę i korbę juz mam od jakiegoś czasu wiec na m739 pass, gdzieś wcześniej w wątku ktoś pisał, że ładnie bedzie tu czarny LX wyglądał i sie zasugerowałem ;)

Rurokura, dzięki, odezwe sie za jakiś czas, czarne boki, 1.95-2.00 ?

Yves, 2 dni temu sprzedałem chromowany cro-mo widelec, były przymiarki i jakoś osobiście nie leżał, zyje nadzieja że biały będzie lepiej wyglądał przy czarno-białym siodełku :lol:

Co do suportu, tak to 94/58 ale 113mm to chyba dla mufy 68mm standard czy dla 73mm ?

#72
Długość osi jest niezależna od mufy. Czyli dla obu taka sama. Mam parę suportów 73mm, pomierzę i napiszę co dokładniej. Mam też zielone miśki semislicki z mojego stumpa :)

#74
Przyjemny rower. Komponenty dość fajnie zestawione. Jak to wczesny GT powinien śmigać że hej. Jednyna uwaga odnośnie strony wizualnej. Tak przyglądam się od dłuższego czasu i zastanawiam się co jest nie tak. A to te naklejki GT wyglądają tanio. Na tyle że wolałbym rower już raczej bez naklejek, przynajmniej na głównej rurze. A jeśli już musisz to widziałbym tutaj raczej białe lub z białą obwódką i minimalnie mniejsze. W kolorze ramy z białą obwódką byłyby mega czadowe. I proponowałbym bardziej zgodne z oryginalnym logo.

#75
Radziej, naklejki to tanioszka z allegro, pewnie je kiedyś zmienie na takie jakie opisaleś, dzięki serdeczne za uwagi, narazie dąże do tego żeby sie na nim przejechać ;-)

#77
No muszę powiedzieć że przednia opona wpasowała się w kolor ramy genialnie.
Na tył jeszcze coś takiego by pasowało zorganizować.
Radziej według mnie ma rację, nawet tanioszka z allegro ale w białej barwie ożywiła by ramę i nawiązała do białego widelca. Musisz poszukać jakiegoś powiązania, nie wiem czy białe pancerze są dobrą drogą, wydaje mi się że białe GT było by właściwsze.

Czekam na odpowiedz od znajomego znajomego :D może uda mi się do własnego pomysłu załatwić komplet GT z czarną obrysówką z białym wypełnieniem w starym stylu. Mam wielką nadzieje że dostane je jeszcze w tym tygodniu to przez weekend majowy odmaluje mojego Karakorama i pochwale się efektami :D

Walcz dalej, czekam na dalsze foto relacje :)
Kellys Magic 2009 - SKRADZIONY!!!
nr ramy: VY08067903
------------------------------------------
GT Karakoram 1996
------------------------------------------
Kross Level R8 2016
MBK Oceo

#78
hallo.
byłem w sklepie ,sprawdziłem
pisze co jest :
zielone ,czarny bok
comp s light 26x2
wildgripper XLs26x2.1
comp s tubeless 26x1.95
czerwone
hot s 26x2,2 2 sztuki
ceny -jeśli będzie więcej chętnych ,to będę mógł wynegocjować coś taniej

#81
raczej śmigał... dosłownie pare dni, była nagła potrzeba i większość części trafiła do peżota żony :)

ostala się rama, którą na wiosne będe sprzedawał :-P
cron