#2853
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#2855
polonezGLE pisze:Marcinie, zdradź zagadkę, cóż to za betony? Kojarzą mi się z nadmorskimi bunkrami z jednej części Gangu Olsena ;)

:lol: :lol:

Troszke blizej niz Aldkowy Zarnowiec czy jakas inna Fokuszima :->

mala podpowiedz : ( miejscowki w stanie jak na zdjeciach juz nie istnieja, pare lat temu mialem ostatnia szanse obfocic wszystko przed pierwszym po wojnie "generalnym remontem " )

Obrazek


Obrazek


Obrazek


i troche wieksza ;)

Obrazek


Obrazek


Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2858
Byłem dzisiaj w Gorcach na butach. na borówki i inne skarby leśne, ale był taki zaduch, że nie było czym oddychać, jak zaszło się tam gdzie wiatr nie wiał, parówa niemiłosierna, nie miałem sił zrobić fotek . .
www.velotech.pl

#2859
Piotr pisze:Byłem dzisiaj w Gorcach na butach. na borówki i inne skarby leśne, ale był taki zaduch, że nie było czym oddychać, jak zaszło się tam gdzie wiatr nie wiał, parówa niemiłosierna, nie miałem sił zrobić fotek . .
Przyznaj się że PIERDNĄŁEŚ :mrgreen: dlatego nie było czym oddychać a nie na pogodę zwalasz :lol:

#2860
hit00r II pisze:
Piotr pisze:Byłem dzisiaj w Gorcach na butach. na borówki i inne skarby leśne, ale był taki zaduch, że nie było czym oddychać, jak zaszło się tam gdzie wiatr nie wiał, parówa niemiłosierna, nie miałem sił zrobić fotek . .
Przyznaj się że PIERDNĄŁEŚ :mrgreen: dlatego nie było czym oddychać a nie na pogodę zwalasz :lol:
1034 :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2861
polonezGLE pisze:Ośrodek wypoczynkowy Kdf Prora na Rugii z czasów niedoszłego malarza z wąsem? (Jest podpowiedź na fotce:)
czasy malarza z wasem ; )

Piec kilometrow zelbetonowej konstrukcji wypelnionej ceglami. Jeszcze pare lat temu mozna bylo latac po wszystkich kondygnacjach ;) nielegalnie bo nielegalnie a dzisiaj mieszkaja juz tam ludzie .
Wszystko przebudowywane w ekspresowym tempie :( i niestety historyczny charakter znika z dnia na dzien.

Obrazek


Obrazek


Poza tym kredowe klify i kilometry sciezek rowerowych Cala wyspa to mieszanka DDR´owskiego folkloru i kultury Niemiec zachodnich .....polecam
Ostatnio zmieniony 2018-07-28, 21:46 przez marcin74, łącznie zmieniany 3 razy.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2862
marcin74 pisze: i niestety historyczny charakter znika z dnia na dzien.
3333 :lol:
Paskudne to gówno jak cholera ale przynajmniej znaleziono zastosowanie.

#2866
tak MD 5 to alu wersja kupiłem w dobrej cenie.
nie HITEK to są koła 28 cali na oponach 700x28
To jest mój góral z 2008 roku i zapodałem mu koła 28 cali na tarcze. Może to dziwnie wygląda ale jeździ się ok, baranek dla mnie za wąski.
korba szosowa którą dostałem od kumpla za jakieś tam serwisowanie roweru, daje radę tylko nie pamiętam rozpiętości.
Z tyłu normalna kaseta XT dziewiątka 11-34
Na trasie oczywiście nie obyło się bez przebitej dętki, co ciekawe puściła na szwie :roll:
co do widelca to za bardzo się nie wypowiem, w zasadzie zrobiłem pierwszy taki długi wypad. Poprzednio miałem założony widelec z AUTHOR stalowy na koła 26 pod tarczę ale była tragedia, widelec ważył chyba z 2,5 kilo !! :shock:
ale mam takie odczucie że ten widelec lepiej sobie poradził z asfaltem niż poprzednik.
Załączniki
IMG_20180729_121349365.jpg

#2867
Pamiętam z trochę dawnych lat jak już tarcze zadomowiły się na dobre, na takich hybrydach trenowali czescy zawodnicy, nawet na plakacie była laska z teamu z takiego typu rowerem.
pamiętam też że robiło się takie koła, były w sumie dwa rowery w jednym, np na wyjazd wakacyjny, jeden dzień w las, drugi szosa.
Jedna firma nawet sprzedawła rowery z 2 kpl kół, Lapier? nie pamiętam już firmy.
www.velotech.pl

#2868
Jakiś czas temu wyprawiliśmy się DLA ODMIANY 8-) do miejscowości Bukowiec.
Plan był taki żeby obejrzeć pałac , park oraz ruiny zamku Kessela z wieżą widokową.
Z wieży jest ZAJEBISTY widok na Karkonosze oraz wszystkie wiochy nieopodal.
Ciekawostką był ogromny dąb znajdujący się w parku przypałacowym ... nie wiem ile mógł mieć w obwodzie - 6 metrów :shock: :!: :?:
Dla porównania umieściliśmy rowery żeby uwidocznić ogrom tego drzewa.
Załączniki
Zdjęcie0300.jpg
Zdjęcie0294.jpg
Zdjęcie0295.jpg
Zdjęcie0298.jpg
Zdjęcie0297.jpg
Zdjęcie0296.jpg
Zdjęcie0292.jpg

#2870
DługiDżon pisze:Klimatyczne miejsca, a dąb konkretny (rower też fajny ;) )
Wolał bym mieć to drzewo na działce aniżeli te dwa rowery :-P

#2872
[quote="Piotr" warto było opracować nad kadrowaniem jak coś jest wyjątkowe ?[/quote]
Nie jestem w stanie zrozumieć sensu twojej wypowiedzi... :roll:

#2874
Piotr pisze:To popayttrz na swoje stare fotki z których mało co wynikało, a teraz coś widać.
Mało ?
Na niektórych było całkiem sporo ciekawostek więc nie gadaj że nic nie było ...

#2875
Najmilej wspominam fotki z kobitką we wyrku ,plus szpeje rowerowe :mrgreen:
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#2876
Retromen pisze:Najmilej wspominam fotki z kobitką we wyrku ,plus szpeje rowerowe :mrgreen:
No ale to chyba nie tutaj ... tylko odnośnie któregoś z moich złomów 8-)

#2877
Czy to 153 kilometry na szosie, 35 po Ślęży i okolicach, albo 50 km trasą Śnieżnik challenge + wjazd na Śnieżnik, miało w sobie coś pięknego lipcowe jeżdżenie. Zaczął się już sierpień, ciekawe co przyniesie :)

Obrazek


Obrazek


Obrazek

#2880
Ta szosa nie za mała?
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
cron