#1053
focker pisze:
to czego sie czepiasz jak nie masz nic do powiedzenia , zrtesztą nie pierwszy raz .
Nie podoba się Twój własny sposób prześmiewania? Jak Kali drze łacha to fajna zabawa, ale jak Kalemu zrobić kuku to źle? Już Ci raz napisałem - ale chętnie powtórzę - dostosowuję się tylko do poziomu rozmówcy, głównego czepialskiego forum.

Dodam też przy okazji, że jeśli się uważasz za wielkiego prześmiewcę forum i czepiasz się wszystkich jak rzep, to spodziewaj się reakcji. Pitolisz ostatnio od rzeczy jak struty, byle tylko ludziom dowalić głupimi, nic niewnoszącymi komentarzami - i jeszcze jesteś dumny z tego. Nie dziw się wiec, że w końcu ktoś stosuje Twoje metody. Jeśli Ci się to nie podoba - to Twój problem. Możesz się znowu obrazić (chyba każdy tutaj będzie z tego powodu szczęśliwy) albo dalej iść tą drogą i dostawać to, co sam dajesz innym.

EOT - poproszę o warna :)
Myśle że powinieneś od swojej rodziny zacząć sie przypierdzielać - polecam , a to że wkółko masz pozwolenie na pisanie nie na temat to już sprawa administratora .

Całe szczęście nie jesteś w stanie mnie obrazić bo to nie ta półka chłopcze.

Corrado ... to chyba jakiś dałnhill :mrgreen: był , czy czasówka ??
www.velotech.pl

#1054
Nie chcesz słuchać, trudno. Wiedz tylko, że Twoje czepialstwo i chamskie komentarze nie pozostaną bez odpowiedzi. Tylko tyle mam Ci do powiedzenia.
Jeśli natomiast chodzi o obrażanie, to nie mierz innych swoją miarą. Ja nikogo do gejów nie przyrównuję. Nie użyłem nawet jednego zwrotu, który mógłby Cię obrazić. Jeśli jesteś przewrażliwiony, to już nie mój problem. W szczególności, że sam częstokroć używasz języka i argumentów obraźliwych - co nie tylko na tym forum już podnoszono. Ale cóż - takie prawo Kalego. Czepiać się wszystkich i walić jak w kaczy kuper mogę, ale jak ktoś mi zwróci choćby uwagę, to obraza majestatu. Zastanów się nad tym. Ja już Ci więcej nie mam zamiaru tłumaczyć. Szkoda mojego czasu na kogoś, kto nazywa chłopcem nieznaną sobie osobę i jeszcze myśli, że to takie super.

A zwałka (hałda) pod Bełchatowem fajna. Sam tam jeździłem pod koniec lat 90-tych, tyle że nie Borewiczem, a na własnych nogach. Zjazd od strony Kamieńska był fajoski - szczególnie, że w połowie był skrzętnie ukryty rów melioracyjny :) Teraz tam są porobione jakiś grzeczne ścieżki rowerowe wysypane grysem. Kiedyś jak popadało, to osuwające się piaski potrafiły nieźle dać popalić.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#1057
corrado1111 pisze:Nie tylko ja, cała nasza zlotowa czwórka plus Five vel Czak Noris.
Jegomosc w dlugich wlosach...jest tu na forum ???
widywalem go na Rudzkiej :idea: chyba mieszkal gdzies w poblizu :?:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#1059
czyli jednak ;-) cos tam pamietam ;-)

w Dynamie to on chyba pozniej zaczal mechanikowac :?:
kojarze ze poczatkowo to chyba BMX pojawial sie na Rudzkiej :?: :?:

jest tu na forum ???
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#1060
W Dynamo zaczął od samego początku jak otworzyli na Kilińskiego podobnie jak ja, sami tam wszystko urządzaliśmy.
Fiva nie na na forum, on woli naprawiać:)
Lodzermensch

#1066
snack pisze:No w ogóle fajne chłopaki z was. A Czak kiedyś był bardziej gadatliwy?
Kiedyś to wcale z obcymi nie gadał, tylko z nami:)
Teraz to jest rozgadany jak na jego możliwości:)
Lodzermensch

#1069
Jak jeździliście, to był już asfalt na górę od strony lotniska? Na szosówce można było tam niezłe prędkości osiągnąć. Kiedyś jeden chłopak od nas puścił tam samym sobą "kaczki" po asfalcie przy prędkości ponad 70km/h - jak mu auto z przeciwka wyjechało.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#1073
Michał takich was pamiętam cieńkich ołówków Fajf jest w swoich dresach i chyba pawelec jest
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#1074
a u mnie zima !!!!!! -10 i sporo sniegu sobota /niedziela

Obrazek


Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#1076
siedem3 pisze:nie narzekaj...
dobrze dobrze ;-) .....
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#1080
hej ladny dzien dzisiej byl; poczynilem male pod-krakowskie odkrycia:
Obrazek
Załączniki
panorama2.jpg
no i panoramka z okolic Gruszowa, wszystko bylo rozowe do granic absurdu ;)
20140215_163222.jpg
maly niepozorny dworek zaraz przy glownej drodze... i ta daaam!
20140215_152510.jpg
wlasna baszta!
20140215_152359.jpg
niepozorne wzniesienie, cypel, wokol plasko jak stol, schodza sie rzeki, a w lesie - prywatny zameczek:)
20140215_144433.jpg
po pierwsze - tatry bylo widac niezle, tutaj dowod... choc slaby ;)