#1503
michal5150 pisze:A ja się zastanawiam gdzie wy te siekierki montujecie na rowerach 8-)
Mnie się przykładowo zdarzało jechac do lasu ze szpadlem i grabiami aby sobie jakiś odcinek ścieżki poprawić. No to wtedy w rączce, grzecznie - ale fakt, pozycja niewygodna i daleko tak się nie ujedzie. A siekerka standardowo za pazuchą. 8-)
https://www.facebook.com/evobikesycow

#1505
U mnie też jest takie miejsce z bobrami. I przez ten ich "rezerwat" jedna droga leśna jest ślepa. Nijak tego nie można objechać, bo wszędzie wokół woda i bagna.

Pojeździłem dziś z rańca a co!

[center]
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
[/center]

I nie gadajcie że nie ma gdzie fotek robić. Trzeba po prostu wstać wcześnie rano (tak przed 9) i ruszyć dupsko z domu!
https://www.facebook.com/evobikesycow

#1514
hehe no niestety nie jesteśmy sponsorowani przez gt ale z Dawidosem jesteśmy miłośnikami tej marki a z czasem rowerki tak ewolułowały ze są niemal identyczne. Rózniom sie dosłownie szczegółami! Zazwyczaj obiezdzamy razem okolice Nowego Dworu Mazowieckiego oraz Nasielska w którym mieszkamy. Jak ktoś jest zainteresowny rowerami moge podesłać pare fotek na forum oraz zapraszam do wspólnej jazdy jak tośjest z tej okolicy co my. pozdrawiam
cannon rider

#1519
yaromax pisze:hehe no niestety nie jesteśmy sponsorowani przez gt ale z Dawidosem jesteśmy miłośnikami tej marki a z czasem rowerki tak ewolułowały ze są niemal identyczne. Rózniom sie dosłownie szczegółami! Zazwyczaj obiezdzamy razem okolice Nowego Dworu Mazowieckiego oraz Nasielska w którym mieszkamy. Jak ktoś jest zainteresowny rowerami moge podesłać pare fotek na forum oraz zapraszam do wspólnej jazdy jak tośjest z tej okolicy co my. pozdrawiam
chlopaki koniecznie musicie zrobic objazd Modlina i zapodac fotki z Twierdzy ;-)
podobno strasznie zaniedbana od momentu wymarszu wojska ;-)
mialem przyjemnosc sluzyc przez 3 tygodnie w tych murach ....bluznilem w jak szefc a teraz dziekuje losowi ,ze moglem poczuc atmosfere tego gmaszyska :->
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#1523
Twoje zacienione miejsca wygladaja mi na jakies wysokosci w granicach 400-500m n.p.m.;) prawda? w dziurze wokol krakowa juz wszystko stopnialo (zanim zdazylo powaznie popadac;)
Obrazek