#1537
stephen pisze:Adamello,
to jest ten Twój przełaj na chińskiej ramie?
Mógłbyś przybliżyć specyfikacje tego roweru?
Z daleka widać że chińczyk, nawet się sztyca wygięła:)
Lodzermensch

#1539
Adamello pisze:Rama 57cm. Koła 28", opony 33mm. 2 przerzutki. Hamulce na piastach. Baranek, czarna owijka. Aaaa - no i pedały zatrzaskowe.
Pełna specyfikacja.
Lodzermensch

#1541
Adamello pisze:Ale wichura!
u mnie tez pizgalo :!: front goni front ;-)
dzisiaj prawie na lekko

Obrazek


a jeszcze tydzien temu zima :shock:

Obrazek


............................................................................................................................................................

Adam zadbaj o zdrowie ;-) zainwestuj w blotniki ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#1546
skolioza pisze:Pogoda dziś sprawiła w Małopolsce niezłego psikusa - rano słonko ładna pogoda a po południu śnieżyca i zawierucha taka że 20km odcinek ze spaceru do domu wracaliśmy autem prawie godzinę...
Od wieków wiadomo że Citroeny się psują, mieszkam koło ich salonu:)
Lodzermensch

#1549
Cytryny, renówki, peugeoty to nie są złe auta wbrew panującej opini ojciec ma xsare i jakoś sie nie psuje. Wiadomo to nie bmw ale nie narzekajcie.
Ostatnio zmieniony 2015-01-04, 20:58 przez Hubert, łącznie zmieniany 1 raz.

#1550
Hubert pisze:Cytryny, renówki, peugeoty to nie są złe auta wbrew panującej opini ojciec ma xsare i jakoś sie nie psuje.
A reszta rodziny jakie ma auta?Opowiedz nam bo my ciekawi.
Lodzermensch

#1552
Hubert pisze:A ty? Xedos6 wcześniej compact :lol: :-P i co jeszcze?
Chodź w shoutboxie pogadamy. Opowiem.
Nie dzięki, Tata nie miał samochodu a Mamę woził niski Wujek rowerem.
Lodzermensch

#1553
Stary ma xsare 2 kombi, mama thalie, ja dorywczo mam samochod :-P kuzyn xedos 6 drugi audi a3 ciotka fieste, wujek mial audi 80 (nie ten niski on sie mpk i rowerami wozi a od tego sezony dzieki mnie bedzie sie specem wozic) nic ciekawego same nudne auta. Ale ciotka z łodzi (tak z łodzi ale jej osobiscie nie znam) ma cos lepszego i ostatnio kolo ikei miala stluczke i 30kola naprawa. Same nudy i nie ma o czym gadac.

#1558
Za to ja z moim 6,5 letnim dzieckiem wybraliśmy sie w góry. Wyszliśmy 2 godziny pózniej niż plan zakładał skutkiem czego po pół godzinie drogi zapadł zmrok. wichura, śnieżyca, śnieg po kolana miejscami. Zdecydowałem ze zawracały na co córka w płacz ze ona chce iść dalej. No i doszliśmy po kolejnych 2,5 godziny :shock: Normalnie w szoku jestem jakie mam dzielne dziecko. Jakaś pani zrobiła nam zdjęcie pod schroniskiem, wyglądamy jak 2 bałwanki. Wkleje jak wrócimy

#1559
Gerwazy pisze:Za to ja z moim 6,5 letnim dzieckiem wybraliśmy sie w góry. Wyszliśmy 2 godziny pózniej niż plan zakładał skutkiem czego po pół godzinie drogi zapadł zmrok. wichura, śnieżyca, śnieg po kolana miejscami. Zdecydowałem ze zawracały na co córka w płacz ze ona chce iść dalej. No i doszliśmy po kolejnych 2,5 godziny :shock: Normalnie w szoku jestem jakie mam dzielne dziecko. Jakaś pani zrobiła nam zdjęcie pod schroniskiem, wyglądamy jak 2 bałwanki. Wkleje jak wrócimy
Żeby Ci opieka dziecka nie zabrała że wyrodny Tatuś jesteś:)
Lodzermensch

#1560
Gerwazy pisze:Za to ja z moim 6,5 letnim dzieckiem wybraliśmy sie w góry. Wyszliśmy 2 godziny pózniej niż plan zakładał skutkiem czego po pół godzinie drogi zapadł zmrok. wichura, śnieżyca, śnieg po kolana miejscami
dzisiaj taka zawierucha ?!?!?
u mnie sloneczko jeszcze ladniejsze niz wczoraj :-P
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie