Klein Attitude 92 wg el mo

#1
corrado1111 pisze:przedstawiam mojego Kleina kupionego w zastępstwie za rozebranego Zaskara
Fajny rower - ja w sobotę wziąłem swojego na przejażdżkę - nie jeździłem nim chyba z dobry rok. Zmieniłem opony (ale muszę zmienić jeszcze raz i wtedy zrobię zdjęcia). I szczerze mówiąc jechał superowo. Gary Klein robił fajne naprawdę rowery...

Wrzuciłem do góry wypowiedź Corrada, aby wiadomo było o co chodzi - Skolioza
Ostatnio zmieniony 2010-08-11, 21:04 przez el mo, łącznie zmieniany 2 razy.

#7
To jest właśnie centrum stolicy a konkretnie Metropolitan niedaleko Grobu Nieznanego Żołnierza. A zdjęcie wrzucam jeszcze jedno, na tle kwiatków - też z zeszłego roku :-)
Załączniki
Klein w kwiatkach.JPG

#10
a z czego mam ową galerię zrobić hę? przecież już trzeci raz zasugeruję PRZESŁANIE ZDJĘĆ! ;-)
A swoją drogą - Disc Drive to ponoć strasznie lansiarski patent, ale w praktyce totalna chała (ciężki, kłopotliwy w centrowaniu, wrażliwy na boczny wiatr...) - potwierdzasz?

EDIT podzieliłem wątek - uważam że oba rowerki powinny być zaprezentowane należycie - w osobnych tematach tylko im poświęconych :-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#11
:-) DiscDrive'a założyłem w zeszłym roku ale przejechałem na nim z 20km w bezwietrznej pogodzie :-) Jedno co moge powiedzieć, w zakrętach ma fajną akustykę w połączeniu z nieco sparciałymi Michelinami :-) Jest też trochę zdegradowane przez zmatowiałą folię chroniącą kewlarowe linki.

Zdjęcia będą - nie martwcie się, tylko zamienię mu opony - mam nadzieję, że dziś znajdę na to chwilę.

#12
I są zdjęcia :-) Co prawda słabe, bo wczoraj tak coś słonko słabo swieciło i uznałem, że nie ma co daleko jechać, bo mnie noc zastanie i zdjęcia będą jeszcze gorsze.
Załączniki
Kopia P1017184.JPG

#26
Z jedną będzie sie krzywo siedzieć na rowerze :-)

Koło było gotowe, nie jest w najlepszym stanie. Obręcz jest OK, piasta jest OK, ale linki nie są już w najlepszej formie. No i jest ogólnie zmatowiałe. Kupiłem je jakieś dwa lata temu - oczywiście na Allegro :-)